reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maja, Sara czy Pola? Jakie imie?

reklama
Rozwiązanie
U mnie będzie Pola , więc komkomentarz zbedny :D Maja jest ok, ale strasznie dużo już tych Majek. Sara kompletnie mi się nie podoba :/ ale to musi w serduszku brzmieć i pod serduszkiem :)
Ja też z początku myślałam że chłopiec i też bym nie miała problemu za to dziewczynka masakra... Niby tyle pięknych imiom a oklepane częste albo właśnie problem by mu nie zrobić problemów w późniejszych latach... A chciałabym jej zrobić imię nad łóżeczko skoro i tak muszę siedzieć w domu i tu jest problem albo zrobię wszystkie 4 i jak przyjdzie moment powiesze nad lozeczko😂😂
Gorzej jak ostatecznie wybierzesz jeszcze inne 😂

Ja znowu dla chłopca miałabym problem z imieniem;p
 
reklama
Gorzej jak ostatecznie wybierzesz jeszcze inne 😂

Ja znowu dla chłopca miałabym problem z imieniem;p
No ja ponad pół ciąży byłam przekonana że to chłopiec a tu psikus dobrze ze na ciuchy wybrałam się po ostatecznym Poznaniu płci bo bym miała teraz problem 😂 a może ktoś ma jeszcze jks inna propozycje poza Hania Zosia bo te imiona nigdy nie były w moim guście 😊
 
Cześć :) mam taki sam problem jak w temacie :) mam zostaw imion które mi się podobają bardziej lub mniej i nie wiem co wybrać może ktoś coś podpowie i pomoże przyszłej matce w potrzebie 😁 imiona które biorę pod uwagę według tego które mi się najbardziej podobają to : Pola, Zuzia, Sonia, Lila. Pozdrawiam
Ja mam Zuze ,ale to pospolite, ja tez o lilce myślałam, ale miałam kota o takim imieniu 🙈 pola wszędzie jest ,ale wybór należy do Was 😉
 
jest jeszcze pol roku na zmiane imienia 🤪

Ja też z początku myślałam że chłopiec i też bym nie miała problemu za to dziewczynka masakra... Niby tyle pięknych imiom a oklepane częste albo właśnie problem by mu nie zrobić problemów w późniejszych latach... A chciałabym jej zrobić imię nad łóżeczko skoro i tak muszę siedzieć w domu i tu jest problem albo zrobię wszystkie 4 i jak przyjdzie moment powiesze nad lozeczko😂😂
 
Czytałam kiedyś cytat, który trafia w punkt jeśli chodzi o wybór imienia - "Nie zdajesz sobie sprawy z tego ilu ludzi nienawidzisz, aż do momentu gdy usiłujesz wybrać imię dla dziecka". Sama prawda :D
 
reklama
U mnie będzie Pola , więc komkomentarz zbedny :D Maja jest ok, ale strasznie dużo już tych Majek. Sara kompletnie mi się nie podoba :/ ale to musi w serduszku brzmieć i pod serduszkiem :)
 
Rozwiązanie
Do góry