reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maja, Sara czy Pola? Jakie imie?

reklama
Rozwiązanie
U mnie będzie Pola , więc komkomentarz zbedny :D Maja jest ok, ale strasznie dużo już tych Majek. Sara kompletnie mi się nie podoba :/ ale to musi w serduszku brzmieć i pod serduszkiem :)
Chyba nie ma co pytac, jak widać każdy odpowiada zupełnie inaczej 😂 każdy ma inne skojarzenia, inne doświadczenia z imionami. Jak ja bym chciała mieć taki dylemat 😍 a coś czuję, że u mnie się drugi synuś szykuje 😉 może przemyślcie, ktore z tych imion ładnie brzmi z nazwiskiem, albo poczytajcie o pochodzeniu tych imion 😘
 
reklama
Ja z tych trzech dalabym Pola. Później Sara ;) Maja mi się źle kojarzy, i jest bardzo popularne jak kiedyś Zuzia i Hania. Teraz jest dużo Majek i Amelek ;) Julek też ;) Ale to moja opinia tylko. Ja nie patrzę na to jaka moda i co się komu podoba, chociaż podobało mi się Emma, ale nie polskie i zrezygnowalam i trochę teraz żałuję nawet :) Ważne, żeby imię dziecka się Tobie podobało ;)
 
Maja i Pola bardzo ładne, ale tez popularne ,Sara mi się podoba najbardziej, ale fakt kojarzy się z imieniem pieska 😉 Julka jest super Tosia , ja mam Zuzke, myślałam że mało kto ja ma ,a tu się okazało ,że jedno z oklepanych, choć jedyne w moim otoczeniu wolne 😂
 
reklama
Moja opinia : żadne.
Pamiętajcie drogie panie, że dzieci mające "dziwne" tzn. mało popularne, zagraniczne, staropolskie, są na celowniku nauczycieli, którzy podświadomie zapamiętują w pierwszej kolejności te dzieci i mogą je częściej brac do odpowiedzi, więcej wymagać, upominać itp.
 
Do góry