reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maja :)

Dołączył(a)
19 Lipiec 2010
Postów
6
Miasto
Birmingham
Jestem świeżo upieczona mamą Maji. Jak większość mam borykam się z codziennymi problemami mojego maleństwa. Przechodzimy kolki, wysypkę na twarzy, niespokojny sen, ale najważniejsze to się nie poddawać :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratulacja i powodzenia w tych codziennych problemach z Pszczółką :tak: Za jakiś czas dzidzia odwdzięczy Ci się przepięknym uśmiechem (ja parę dni temu otrzymałam taką wspaniałą nagrodę od mojego Alusia :-D).
 
Ja też gratuluję przepięknych pociech :) a co do uśmiechu właśnie wczoraj moja Pszczółka zaserwowała mi i tacie przepiękny uśmiech i przyznam szczerze, że jest to coś pięknego :) uczucie jakie towarzyszy tak w sumie banalnej rzeczy jest nie do opisania :) Początki naprawde były trudne, ale teraz z dnia na dzień jest coraz lepiej i każdy najdrobniejszy gest dziecka jest czymś ogromnym :)
 
Ja również gratuluję dzidzi!!!!!!!!A wszelkimi trudnościami i niepowodzeniami się nie martw, wszystko dla ludzi:)sił i cierpliwości życzę.Za niedługi czas będziesz się z tego śmiała, będziesz wspominać i nawet za tym zatęsknisz:)
 
reklama
Do góry