reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe (2010) Mamusie z Londynu

Dołączył(a)
8 Listopad 2009
Postów
3
Miasto
Londyn, Willesden Green
Witam...

Jestem w 13tyg ciazy i mieszkam w NW Londynie.
Zapraszam przyszle Mamusie z okolic do zapoznania sie i do podzielenia sie nowinkami ciazowymi:-)
Pozdrawiam i trzymajcie sie cieplutko.
xxx
 
reklama
Witam majoweczki z Londynu i okolic!!!
Mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie nas coraz wiecej :)
Jak pokazuje suwaczek zaczelam 14 tydzien, czyli 13 tydzien i 5 dni...:eek: ciekawe czy dobrze obliczylam hehe;-)
Mieszkam w Crawley pod Londynem tak w nawiasie:-p
pozdrawiam ;)
 
Hej Wonka UK...

Wlasnie mieszkam na Willesden Green.
A ty dlaczego 'ucieklas' z Londynu?
Tez myslelismy o przeprowadzce poza London, ale moja prace mnie tu chwilowo trzyma.
Jak bedziesz kiedys w okolicy to daj znac, umowimy sie na kawe- bezkofeinowa oczywiscie;)

Trzymaj sie cieplutko.
x
 
Ello Ewa:-)
My juz dawno z Londka ucieklismy(7 lat temu)
z prostego powodu,marzylismy o kupnie domu a w Londynie
to nierealne,nigdy by nas nie bylo na to stac.a tu mamy swoje wlasne
cztery katy:-)no i wiekszy spokoj.
Ale w Londynie jestem czesto bo tam mieszka moja siostra i ona znowu nie wyobraza sobie zycia poza. Mozemy kiedys umowic sie na kawke,jestem za:-)
pozdrawiam
a tak wogole to w ktorym Ty tygodniu jestes,bo nie ujawnilas sie nam na glownym forum:confused:
 
Witam majowe mamy


Chciałam sie dołączyć do wątku bo od 10 grudnia będę mieszkać w Crawley .


Megid wedłóg suwaczków będziemy rodzić w podobnym czasie ,a wedłóg adresu chyba w tym samym szpitalu :-):-)




 
Witam majowe mamy


Chciałam sie dołączyć do wątku bo od 10 grudnia będę mieszkać w Crawley .


Megid wedłóg suwaczków będziemy rodzić w podobnym czasie ,a wedłóg adresu chyba w tym samym szpitalu :-):-)









Czesc :) milo mi Cie poznac,
my tez sie przeprowadzalismy i bylam odcieta od swiata ( z powodu netu) ale juz wszystko dziala i znowu moge sobie poczytac co tam u Was slychac :) Bardzo sie ciesze, moze spotkamy sie w szpitalu?? hehehe;-)
 
reklama
Do góry