reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Brownie1992

Moderator
Dołączył(a)
10 Listopad 2022
Postów
7 902
Miasto
Kraków
Maj we święta obfituje
Więc Staraczka się raduje
Bo ma testy kolorowe
Na dwie kreski zabarwione
🤰


Zapisujemy się na testowanie! Proszę w pierwszym poście opowiedz nam coś o sobie. Pamiętaj by ustawić avatar - pozwoli nam to lepiej Cię zapamiętać 👧 Ten wątek nie służy ocenom testów!

To nie jest wątek, w którym piszemy o magicznej mocy odpuszczenia. Chcesz napisać, że odpuszczenie działa – szukaj dalej 🤯

Jeżeli chcesz dyskutować w wątku - zapisz się na testowanie lub w tryb pauzujący. Nie chcemy by wypowiadały się tu osoby postronne :)

1. @Haynee86 🩸
2. @nindziaa 🩸
3. @Annemis 🍼
4.
5. @black_angel 🩸 @MyszkaMiki30 🩸
6. @julietta2 🩸 @doris36 🩸
7. @Wika.00 👑 🩸 @magda05 ⛔ @Kasienkaol 🩸 @LadyCaro 👑 🩸
8. @Martxx1 🩸
9.
10. @Ina85 🩸 @Klaudipatty ⁉️
11. @patkaaaaa ⛔ @krasulkaa 🩸 @Tralalala25 🩸 @Marcia9426 ⛔ @Myszko 🩸
12. @Panda91 🩸
13. @Bolilol 🩸 @Lilli2 🩸 @asiasiasia 🩸
14. @Dong 🩸
15. @Asiur93 🩸 @Charlotte9 🩸 @aurii_orelii🩸
16. @Brownie1992 🩸 @natasia142 🩸 @Aksamitka28 ⛔
17. @amusedxxx 🩸
18. @anule22 🩸
19. @vaniliova 🍼 @agu77 🩸
20. @AnnMar88 🩸 @BonniexXx ⛔ @KaMaLi 🩸
21. @agaj1508 ⛔
22. @cieciorka1 ⛔ @anyżowe_love 🩸 @piorko_w_gorze 🩸
23. @AScarlett 🩸
24. @monarch ⁉️ @Kejcik ⛔ @kicikocia ⛔ @basia.sinkiewicz ⁉️
25. @Anezka11 🩸 @Aileen28🩸
26. @Ice41 🩸
27. @nikaplis 🩸@nindziaa 🍼
28.
29. @Avy 🩸
30. @Belferka ⛔ @997tenNumerToKlopoty🍼
31. @black_angel ⛔ @nieznośne_poplątanie 🩸 @marzenieowielodzietności ⛔ @Staaraaczkaa25 ⁉️

Tryb pauzujący:

@Mademoiselle_Nika
@Kotciara
@Mystriousmc 🍼
@ann03
@Lauritaa
@hermanita

Ciążą zarażają:

@pluto_nova 👑

Legenda:
🍼 ciąża
🩸okres
⛔negatyw/brak okresu/cykl bezowulacyjny[/USER]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejo zapisuję się na testowanie 18 maja.Staramy się z mężem o pierwsze dziecko od ponad pół roku i nic.Jestem trochę podłamana.W maju wybieram się do ginekologa zobaczę co powie.Mąż mówi że jak się nie będzie udawać to albo terapia jakaś byle nie invitro albo adopcja.
 
Cześć wszystkim!
Zapisuje się na testowanie 11 Maja. Jestem po pierwszej ciąży ( staraliśmy się 1,5 roku) niestety nie udanej ( serduszko przestalo bić w 9tc ) jest to mój pierwszy cykl owulacyjny po poronieniu bardzo czekamy na znów ta do nie opisania radość! ❤ trzymam za nas kciuki oby się wszystko potoczyło jak chcemy 😊🍀
 
reklama
Cześć wszystkim!
Zapisuje się na testowanie 11 Maja. Jestem po pierwszej ciąży ( staraliśmy się 1,5 roku) niestety nie udanej ( serduszko przestalo bić w 9tc ) jest to mój pierwszy cykl owulacyjny po poronieniu bardzo czekamy na znów ta do nie opisania radość! ❤ trzymam za nas kciuki oby się wszystko potoczyło jak chcemy 😊🍀
Bardzo współczuję💔
 
Do góry