reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Dziewczyny kończę ten miesiąc z przytupem... na krwawo! Przez cały dzień czułam się jak 💩 i ledwo wytrzymałam w pracy te 12h. Teraz jest mi już trochę lepiej aczkolwiek czuję bezsens dosłownie wszystkiego, a jedyne co mi pomaga w takich sytuacjach to słuchawki i przegląd moich playlist, także życzę wszystkim spokojnej nocy i oby kolejny miesiąc był dla nas łaskawszy. ☺️
 
reklama
Po jednym wyniku (nie wiedziałam o tym) wydał taki wyrok a drugi lekarz poparł?
🙄🙄 co za lekarze... żeby tak narażać człowieka
Wiesz, lekarze przypisują dupka ot tak, już nieraz były tego przykłady. I jeśli ma to uzasadnienie- niedomoga, niski prog I plamienia przy pęcherzyku w macicy - ok. Tak samo przy iui i ivf dają od razu jako standard przy procedurach wspomaganego rozrodu. Ale niestety on nie jest remedium na wszytsko :( Jakby była tabletka, ktora zawsze podtrzyma ciążę wielu z nas by tu nie było juz dawno.
 
Wiesz, lekarze przypisują dupka ot tak, już nieraz były tego przykłady. I jeśli ma to uzasadnienie- niedomoga, niski prog I plamienia przy pęcherzyku w macicy - ok. Tak samo przy iui i ivf dają od razu jako standard przy procedurach wspomaganego rozrodu. Ale niestety on nie jest remedium na wszytsko :( Jakby była tabletka, ktora zawsze podtrzyma ciążę wielu z nas by tu nie było juz dawno.
No ja o tym doskonale wiem. Dostałam dupka na wadę macicy 🤣🫣🤯. Wybrałam wycięcie przegrody.
Ale żeby tak mówić coś na wyrost bez sprawdzenia tego.. jak ufać tym lekarzom.
 
W ogóle mam wspaniałego męża… zrobił mi kąpiel, świeczki, muzyka… 😭
Agnieszko ❤️ (sama się przyznałaś. Chyba. Ja ostatnio słabo jarzę). Przytulam Cię bardzo mocno. Kibicuję Ci tak jak reszcie dziewczyn z całych sił i tak bardzo chcę wierzyć, że ten cionsz jednak będzie. Jesteś super babeczką i szlag mnie trafia, że nie może być jasno, prosto, jednoznacznie, lekko, łatwo i przyjemnie. Trzymaj się, a ja ściskam kciuki, żeby było ok. 🍀
 
reklama
Do góry