reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Az weszłam sprawdzić czy mi się powiadomienia je popsuły
Anybody GIF
 
reklama
Co do marzeń podróżnych to mama dużo;) ale po trochu realizuje. Takie od lat, które mam to Japonia.
Z mniejszych Malediwy i dłuższy trip po Stanach. Zwiedziłam tylko wschodnie wybrzeże, a chciałabym przejechać ale stany, zwiedzić parki narodowe, zobaczyć małe miasteczka i zagrać w kasynie w Las Vegas ;)
 
Dzień dobry dziewczęta, zgodnie z wczorajszymi prośbami dzisiejszy temat to Wasze historie o teściowych i teściach 🤣 Mogą być zabawne, mogą być przypałowe.
Ale mam dla Was jeszcze inny temat, gdyby ktoś nie chciał się wypowiadać. Wasze wymarzone miejsce gdzie chciałybyście pojechać, a gdzie jeszcze nie byłyście 😊 Miłej soboty!
O swojej teściowej nie będę się rozpisywać, ona z tej grupy nieprzystępnych, raczej ciężka w obsłudze i wiedzącą wszystko najlepiej.

Chcielibyśmy jechać do USA, zobaczyć jak tam jest , mąż byłby zachwycony widokiem amerykańskich fur, i taniością benzyny 😁
Ja chętnie przejechałabym się największą kolejką górską i odwiedziła największe miasta.
 
Dziewczyny nadal nie mam @ czy w zwiazku z tym moge wziasc primolut zeby ja wywolac ? Testy negatywne a cykl pewnie bedzie 40 dniowy znowu.
 
Czy was tez tak cały czas kopie prąd czegokolwiek nie dotkniecie?? Szlag mnie chce trafić, boje się drzwi od samochodu dotknąć albo chociażby kota, bo zaraz dostaje pstryczka 😂
tak ja mam to samo. Ostatnio nawet moj mnie kopie pradem ;p wystarczy ze idziemy obok siebie nawet mnie nie dotkie ale blisko trzyma reke i ciach hehehe.
 
reklama
Do góry