reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe maluszki, nasze wątpliwości i radości(pielęgnacja i higiena)

w legginsach to jeszcze bym położyła dziecko spać oczywiscie w zwykłych takich materiałowych (nie ma mowy o tych sliskich)
ale w rajstopach to już nie :nie:

my śpimy w bodziakach albo pajacykach w zaleznosci od pogody :-)

temat przeniose jutro na watek o pielegnacji.. i częśc piżamkową i część o kremach :-) jeszcze zostawiam do zapoznania się z informacją :-p
pisać możecie dalej tu jak na razie ;-)
 
reklama
Jaipur proszę zdjęcie prezesa w leczniczym stroju do spania :-D:rofl2::-D:-D:-D

Pierwsze słyszę,że nivea uczula. Potówki z pleców nam zeszły nie wiem czy po emolium (do smarowania) czy po krochmalu ale na nogach to dziwne szorstkie krostki się utrzymują i zastanawiam się właśnie czy to nie po nivei bo do tej pory od urodzenia używaliśmy zwykłego płynu z rossmanna, a od jakiegoś czasu kąpiemy Igora w Nivei :/
 
Nadia śpi w pajacu, w Pl jak byłyśmy to spała w bodziaku bo było ciepło zdarzyło się i w samym pampku nigdy nie miała potówek.
Hope ja śpię na golaska pidżame ( czy jak to się kurcze pisze) to mi małż kupował jak do szpitala mnie wzieli:confused2: no ale ja jestem przykryta cały czas a nawet jak się odkryję to jak mi zimno to umiem się przykryć z powrotem ale fakt pidżamek Nadia też nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, szybkie pytanie o witaminki.
Chyba juz gdzies sie przewinelo, ale ponowie - czy dajecie witaminy/tran i co?
Myslalam o wit C i tranie, najchetniej w zelkach, bo to jedyna akceptowalna (ba! uwielbiana) dla Filipka forma :-)
Z gory dzieki za wskazowki! ;-)
 
Bubbles, z uwagi na żłobek zdecydowałam się na podawanie tranu, ale w płynie. Mamy o smaku cytrynowym. Średni jest, ale młody w miarę pije;-) Oprócz tego cały czas zamierzam kupić multi sanostol (za namową naszej Stynki), też z uwagi na ciągły kontakt z wirusami i innymi dziwami w żłobku.
Opinie co do podawania dzieciom witamin i suplementów diety są na forum podzielone;-)
 
reklama
Do góry