reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
to jest troche dziwne ze sa jakies tematy ktore mozna tu poruszac a inne sa mniej istotne bo zawieraja mniej słów . Nie wiem moze poprostu ja jestem dziwna ale niedlugo bedzie selekcja co mozemy napisAC a co nie bo jakis temet bedzie niewygodny:eek:
 
Niektórym hormony buzują juz ale to dobra oznaka [emoji12][emoji12] Swoją droga to wyglada w mojej aplikacji jak czat [emoji85][emoji15]

Jagoda daj znac co lekarz powiedział ale nie nakręcaj sie , bedzie dobrze.

A skoczow znam - byłam kilkanaście razy jak jeszcze w Polsce mieszkałam.

Justyna zgadzam sie z Tobą.
 
Dziewczyny, nie popadajmy od skrajności w skrajność....
Pisanie posta pod postem - to się zgadzam - należy poprzedni edytować.
natomiast nie rozumiem i nie zgadzam się (jeśli kogoś to obchodzi :-D) na ograniczenia typu: nie pisać po jednym zdaniu...:szok: Teraz zazwyczaj odzywam się jeden/dwa razy na dzień z braku czasu, więc siłą rzeczy wychodzą mi dłuższe posty.
Nie rozdrabniajmy też bezsensu tematów/wątków - po to jest ten ogólny maj 2016, żeby tutaj właśnie prowadzić rozmowy ogólne, po co jeszcze jakieś dodatkowe pogaduchy? Przecież nie da rady ogarnąć tyle wątków. Za chwilę przecież i tak się rozmnożą.

A jeszcze się zapytam, co znaczy: "Dziewczyny otwórzmy wątek pogaduchy i tam będziemy pisały co chcemy"? To tutaj nie mogę pisać co chcę? Kto zrobi listę (i będzie się jej trzymał :szok:) jaki temat wolno poruszać w danym wątku? Ja na prawdę mam dosyć ograniczeń, zakazów i przykazów w życiu, :-D żebym jeszcze wchodząc na forum musiała zajmować się takimi rzeczami.
 
Ostatnia edycja:
DrAsia nie mam pojęcia ale prawie żadne [emoji85]
Wszyscy mowia o założeniu wątków które by rozdzieliły nasze tematy ale jakos nic sie w tym kierunku nie dzieje
 
reklama
Hey. Ale sie miliony watkow z głównego watku porobilo :-) teraz to juz na pewno nie ogarne. Co do objawow widze ze niektore z was mocno meczy mnie objawy powoli zaczynaja przechodzic. Jak na początku bylam senna,bez energii, ciągle glodna,mdlosci itp to teraz cisza.wiadomo szybciej sie mecze ale nie robi mi sie juz slabo,jestem w stanie dotrwac do 22 a nie wieczorynka i lulu. Mdlosci poki co nie mam i zastanawiam sie czy bedzie mi juz coraz lepiej czy wrecz przeciwnie najgorsze dopiero przede mna a to bylo dopiero preludium.
1.10 ide na kolejne podgladanie malca juz sie nie moge doczekac. Jak ja ten tydzien przetrwam jak to sie tak dluzy...
Olciaaa super ze sie wyjasnilo!!!! Szkoda tylko ze przez durna babe z labo tyle nerwow musialas zjeść.
Miłego dnia wszystkim
 
Do góry