reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

GosiaLew fajnie się czyta takie rzeczy :) u nas jest podobnie, ale jeszcze nie zawsze rozumie, że trzeba być cicho czy że trzeba sie delikatnie z takim człowieczkiem obchodzić ;) nie powiem, bo nie raz robi po złości i się wydziera... dzisiaj jej mowie, ze to nie jest lalka, a ta się ze mną kłóci, że jednak to lalka :D

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny Po jakim czasie od porodu można zacząć ćwiczyć? Byłam u lekarza ale o to zapomniałam się zapytać:/ chodzi mi nie o jakieś ekstremalne ćwiczenia bardziej o nabranie kondycji:)
 
A jak z współżyciem po porodzie? Głównie interesuje mnie po cc jak to wygląda, może któraś się orientuje? Ja wizyte kontrolną u gina mam dopiero 23.06 i nie wiem czy wyczekam :D
 
reklama
Do góry