reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Cześć dziewczynki
Pozwolcie , że do Was dołączę. Jutro zaczynamy 10 tydz. Termin na 8.05. To będzie moje pierwsze dzieciątko. Niestety jestem po przejsciach i 2 z poronieniach..jedno w 13 tyg.odeszly mi wody... i drugie to pusty pęcherzyk wiec teraz cały czas jestem w stresie. Jestesmy po 2woch usg w 7 i 9 tyg i jest wszystko super. W grupie zawsze lepiej sie wszystko przechodzi więc postanowiłam do Was dołączyć.
 
reklama
Anno nie myśl negatywnie było usg było wszystko w porządku jeśli coś by się działo złego byłyby boleści no i plamienia nie martw się niepotrzebnie dla uspokojenia powiem Tobie że ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów od początku potem tylko urósł mi brzuszek i tyle.....Ja odpoczywam nic nie boli myślę pozytywnie i biorę tabl.w środę wizyta i zobaczymy co i jak...Pozdrawiam wiosennie mimo jesieni Poznań ciepły i słoneczny.
 
Nie mamy wpływu na to niestety ,jeżeli oczywiście dbamy o naszego przyszłego Malucha,należy o siebie dbać i czekać z nadzieją,że do tego 12tyg będzie wszystko dobrze. Musimy myśleć pozytywnie !!:)) my jutro zaczynamy 8 tydzień
 
Cześć Dziewczyny :)
Mam ogromną prośbę, pisze pracę magisterską na temat odżywiania kobiet w ciąży. Jakbyscie były takie mile i wypełniły mi ankietę to bylabym baaardzo wdzięczna :)
Jeśli chodzi o ten 3 dniowy jadłospis to mogą być jakieś przykładowe dni i potrawy, nie musi to być idealnie co np dzisiaj zjadlyscie ;)
Podaje link to ankiety:
https://goo.gl/cjnJgg

Jeszcze raz dziękuje za wypełnienie ankiety, bardzo mi pomozecie :)
 
Czesc mamuski :*

Dzisiaj beta przyszla no i spadla jutro umowie sie na zabieg ...

Pewnie będę Was podglądać od czasu do czasu i życzę Wam z całego serducha najszczęśliwszych porodów i zeby rzadna z Was nie urodziła wczesniej niż w dniu terminu zeby Wasze maleństwa rosly zdrowo ;** baaj tylko proszę nie wspolczujcie mi bo mój malec widocznie miał jakies wady genetyczne i przestał sie rozwijać jestem szczesliwa ze mam Zuzie :** trzymajcie się cieplutko :*


Ps nie zapomnijcie zrobić nowej listy mamusiek
 
dziewczyny z UK i zagranicy dokladnie rozumiem bo sama tez mieszkam w UK i pierwszy scan jest w dwunastym tyg i od tego tyg ciaza dla nich nie istnieje a nam pozostaje czekac, masakra
 
reklama
Do góry