reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Hej kobitki , dołączam do Was :) pierwszy test robiłam w 24 dc i wyszedł mi dosłownie cień cienia drugiej kreski , dzisiaj zrobiłam kolejne dwa testy z wieczornego moczu (miesiączkę powinnam mieć dopiero jutro ) i na obu testach dwie grube krechy !!! :-) to nasz 1 cykl starań
< przeszczęśliwa >:-) według kalkulatora internetowego termin wypada mi na 9 maja .

My w piątek dostaliśmy potwierdzenie, że zostaniemy Rodzicami :tak: Beta 1050, pęcherzyk 3 mm, termin maj 2016 <3
oo są już kolejne mamusie gratulacje :)
 
reklama
Witam,

ja również po pozytywnym testowaniu - obstawiam termin na I połowę maja :) wizyta 15 wrzesnia,z USG, zobaczymy czy juz serducho zabije. Niestety obecnie przechodze infekcje..a to nie sprzyja pomyślnemu rozwojowi sprawy. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni.
 
L-oka wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki

Dopiero teraz zauważyłam, że uciekło pół mojego poprzedniego posta. Do lekarza idę dopiero 7.09 i wtedy dopiero potwierdze ciążę beta. Z @ wynika że termin miałabym gdzieś w okolicy 6 maja.
 
Dziewczyny dziękuję za gratulacje dla nas. Powtórzyłam dzisiaj betę - 3123 :) :) :) A po co beta? Dl spokoju ducha, potwierdzenia, że maleństwo się rozwija. Tym bardziej jeśli ciąża była długo wyczekiwana...
 
Czesc.u mnie też dwie kreseczki. 12 dni po transferze zarodka ( mialam in vitro) beta wyniosla 477,8 i 48h później beta 1256. Do gina wybieram sie ok drugiego tygodnia wrZesnia. Zgodnie z data ostatniej miesiaczki zaczelam dzis 5 tydzien ciazy i termin na poczatek maja
:-)
 
reklama
Dziewczyny dziękuję za gratulacje dla nas. Powtórzyłam dzisiaj betę - 3123 :) :) :) A po co beta? Dl spokoju ducha, potwierdzenia, że maleństwo się rozwija. Tym bardziej jeśli ciąża była długo wyczekiwana...

Czyli ktory to tydzien??
i oczywiście gratuluje
 
Ostatnia edycja:
Do góry