reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

jajeczko to i tak chyba bedziesz pierwsza po wizycie :) czekamy na wieści.

waiting4beans moja koleżanka tez ostatnio po transferze i tez dwie kreski :) gratuluje i trzymam kciuki. A gdzie miałaś wykonywany transfer? Ona chyba ok 16 sierpnia miała criotransfer.

mi dokuczają strasznie mdłości :( mam nadzieje ze to tymczasowe i ze szybko minie. A jak Wy się czujecie?
 
reklama
Współczuje mdłości, na szczęście mnie to nie spotkało. Tak jak w poprzedniej ciąży czuje sie zmęczona oraz mam duszności i większy apetyt. Niestety przy 11 miesiecznym dziecku na drzemkę nie ma czasu.

Cieszę się, że nasze grono się powiększa.
 
Hej, chciałabym też do was dołączyć :)
Tydzień temu zobaczyłam bladziocha na teście, a potem już dwie wyraźne kreski :)
Wizytę mam 10.09, a z daty ostatniej @ tp wypadałby prawdopodobnie na 7 maja :)

Co do objawów to mnie bolą piersi i jestem mega senna... Też mam malucha w domu więc raczej nie ma czasu na drzemki, no chyba że połoze się na chwilę z nim ;)
 
Nohemi , Agata3 gratulacje dla Was :-)

ja też dzisiaj byłam na Becie i wyszło mi 184. Zapisałam się też na pierwsze USG , na fundusz narazie, na 17 września . Gdzieś czytałam ze te pierwsze wizyty są najdroższe bo dużo badań itp i że lepiej zapisać się na NFZ a ewentualnie potem zmienić lekarza na prywatnego . Sama już nie wiem czy dobrze robię bo mam stałego lekarza ginekooga do której chodzę od roku ale ona kasuje za zwykłe usg dopochwowe 180 zł a jak jeszcze dojdą badania jakieś to już całkiem kaplica
 
Ostatnia edycja:
Hej:tak:
Mogę się do Was dolaczyc?
Robilam testy i wyszly pozytywnie, beta w 28dc jeszcze niziutka bo prawie 90 ale jutro ide na kolejna a potem w srode wizyta:tak:planowany termin wg @ na 07.05.2016:tak:
 
Nohemi , Agata3 gratulacje dla Was :-)

ja też dzisiaj byłam na Becie i wyszło mi 184. Zapisałam się też na pierwsze USG , na fundusz narazie, na 17 września . Gdzieś czytałam ze te pierwsze wizyty są najdroższe bo dużo badań itp i że lepiej zapisać się na NFZ a ewentualnie potem zmienić lekarza na prywatnego . Sama już nie wiem czy dobrze robię bo mam stałego lekarza ginekooga do której chodzę od roku ale ona kasuje za zwykłe usg dopochwowe 180 zł a jak jeszcze dojdą badania jakieś to już całkiem kaplica
a nie możesz się zapisać tu i tu?
żeby badania robić na nfz?
 
Cześć, to ja też się dołączę :) beta z 28 dc (mam 32 dniowe) to 12 :) a więc bardzo wczesna ciąża :) planowany termin wg @ to 13 maja . To moje drugie dzieciątko. Pierwsza jest córeczka też z maja , ale 2012.
 
reklama
Do góry