reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Cześć dziewczynki przepraszam że mało się udzielam ale ledwo żyję mdłości mnie przerażają wczoraj do tego mega ból głowy aż z bólu wymiotowałam porażka ale dziś odrobinę lepiej się czuję
 
reklama
Ja czuje sie dość dobrze, choć co zjem, to jestem jak balon i boli brzuch :baffled: do tego mdlości się nasiliły.
A z chorobą już lepiej, powoli zdrowieję. Szkoda tylko, ze Syn w dzien nie kaszle, a w nocy to nie spimy, tak kaszle :-(
 
Dziewczyny !! Już parę razy był ponawiany temat nie spamowania. Proszę nie piszcie postów z zaledwie paroma słowami bo naprawdę robi się tego bardzo dużo i ciężko innym nadrabiac!

Mnie dalej brzuch boli w dodatku piersi mniej bolą. Chyba pojade do mojej gin popołudniu na wizytę bo nie wytrzymam Ze strachu szczegółllnie że poprzednie poronienie też miałam w 8 tyg..

Dam znać potem co i jak. Pewnie jak będę jechać to bede siedzieć jak na szpilkach

Ja mieszkam w Skoczowie ale mój narzeczony w Cieszynie :D
 
reklama
Do góry