reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Edziorka ja też od dwóch czy trzech kiepsko czuję dziecko. Też moja ciąża druga a jeszcze kopniaka mocniejszego nie poczułam. Ale mam na przedniej ścianie łozysko to też pewnie czuję słabiej.

Niesia mój suwaczek po zmianach też nie działa i się zatrzymał.

Byłam z koleżankami na spotkaniu przedświątecznymi normalnie się tak objadłam, że będę to odczuwać jeszcze jutro.
 
reklama
Ja dzis sie wybieram z M na obiad do teściów. Ma przyjechac jakas ciocia z Niemiec, więc pewnie trochę posiedzimy.. a po południu planuje farbowanie włosów i za śledzie sie bierzemy :-)

Izunia to oby ból nie wrócił.
 
Edziorka no i super. Ja wczoraj się położyłam na lewym boku to moje dziecko też się odezwało w końcu.

Ja mam dzisiaj leniwą niedziele, dopiero co z łózka wyszłam i piję kawę. Wcześniej tylko wstałam zjeść śniadanie bo bym nie wytrzymała.
 
GosiaLew tak jak mówię same dobre informacje dzisiaj na forum :) Izunia30 pozbyla się bólu jelit, a my w końcu poczulysmy upragnione ruchy :) u mnie wręcz przeciwnie - dostałam jakichś sił wewnętrznych do pracy, za to wczoraj... ciężko było za cokolwiek się zabrać
 
Hey dziewczyny. :)
Ciesze się ,ze każda z Was zadowolona i złe myśli zniknęły :)
Mnie dziś mąż podwiozl do mamy - z jednego wyra do drugiego :) pomagam mamie w porządkach na lezaco (wywalam wszystkie niepotrzebne zeczy z racji ,że dużo zostało tu moich szparagałow - jeszcze z lat szkolnych! ) . No ias najwyższy to wywalić bo trzeba zwolnić i zrobić pokoik dla Oskarka :)
pokoik tutaj bo z mama się zamieniamy na mieszkania , my bierzemy większe a mama nasze mniejsze (kawalerke)

a Wy co dziś porabiacie ? :)
 
reklama
hej dziewczyny! powiedzccie mi czy to normalne ze rwie mnie strasznie w brzuchu w dol?do tęgo bol jak na miesiączkę; ((!! co robic?
 
Do góry