reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Mynia618 weź nospe, magnez i połóż się. Jak nie przejdzie to na IP. Taka moja rada.

Ja dziś robiłam obiad i ustać nie mogłam tak mnie rwało w nodze. Teraz leżę, ale muszę jeszcze jakoś pół godziny dzisiaj wygospodarować na prasowanie.
 
reklama
Rańcem przyjechała moja przyjaciółka- fotografka i strzeliła nam sesję rodzinną, sesję indywidualną i będzie album oraz fota dla babci na prezent świąteczny. Nie przemęczam się dziś. Z rosołku zrobię pomidorówkę, a drugie robi mąż (w niedzielę on gotuje). Wieczorem Kościółek, a między czasie książki i good ;-)
 
Mnie też coś dzisiaj dół boli, staram się dużo leżeć bo od jutra zaczyna się bieganie po mieście.
Widzę, że każda pisze o nospie, mi lekarz kazał brać buscopan w takich sytuacjach.
 
Ja w piątek wylądowałam na IP - miałam jakiś nagły atak jelitówki czy czegoś - po prostu wymioty, jakich w życiu nie doświadczyłam i biegunka. Mąż przestraszony, że coś mi się może stać - zawiózł mnie na IP. Tam mnie przyjęli, zrobili USG (wszystko ok), dali nospę, podłączyli do kroplówek nawadniających i dopiero dzisiaj rano wypuścili :(

Najgorsze, że zrobili badania - morfologię i mocz i z morfy wyszło, że mam anemię i lekarz nakazł suplementować żelazem, a z moczu, że wygląda na początek jakiejś infekcji. Jestem załamana na maksa. :(
 
Co za dzień...
Nie dość że szybko zleciał, to jeszcze jakaś wkurzona dziś chodzę, drę się a M się tylko śmieje że mi odbija grrrr

Wioleta93 już wysłane, nie musisz się spieszyć z dodawaniem, to przy okazji
edziorka no niestety trzeba jeść często ale mniej, kiedyś na IP przyszła laska już w 34 tc że ruchów nie czuje, położna ją zapytała kiedy ostatnio jadła a ta że o 11 (była 17-18) tak ją opr że głowa mała -ale miała rację w sumie. Powiedziała, ze podstawą jest jedzenie -częste nie musi być dużo. A dziecko ma jeszcze miejsce w brzuchu wiec to też nie jest reguła, że trzeba je czuć ciągle i codziennie
kasik90 jak postanowiłaś to pewnie tak będzie. Ja nie tylko do połowy nic nie kupię ale zapewne do marca i pierwsze co kupię to rzeczy dla siebie i malucha do szpitala a później się zobaczy. U mnie śledzie, ryba po grecku i pieczenie karpia to działka M
GosiaLew jak dziś żołądek po imprezie??? o piękne leniuchowanie hehe super, ja tak na raty -wstaję i kłade się, trochę czytam książkę, trochę obejrzę film a trochę ogarnę to co mnie najbardziej wkurza
Izunia30 a jakieś elektrolity pijesz? albo probiotyki? teraz warto byłoby to uzupełnić
Tirli ja wymyśliłam, ze zrobię kilka rzeczy ale akurat uszka i pierogi pozbierałam od życzliwych ludzi :-) :)
Ewa90 to podwójna przeprowadzka się szykuje -nie zazdroszczę... ja już chyba mam ość na kilka lat... jak nabiorę sił to o tym pomyślimy...
mynia618 ja tak mam, ale to jest podobne do bólu przy @ a tak naprawdę to u mnie ciągną więzadła, bardzo to nieprzyjemne ale nie bardzo bolesne. Leżeć i odpocząć, ewentualnie wziąć no spę i porozmawiać z lekarzem -o uspokoi. Wiele bóli w ciąży nie jest niepokojących -dopiero te ze skurczami, krwawieniami i takie tam ale to lekarz Ci wszystko najlepiej wyjaśni. No i powinnaś brać magnez
Maui super prezent!!! i i fajna pamiątka
Jasmina88 nie ma powodu do załamywania isę, dziewczyny tu mają problemy z żelazem a zapalenie dróg moczowych dotyczy 50 % ciężarnych. Na spokojnie -wyniki też po nawodnieniu pewnie się poprawiły, sprawdź za 2-3 tyg i głowa do góry

zaczęłam leczyć zęby skoro już nie wymiotuję, jest dramat... wszystkie plomby się porozszczelniały, do wymiany... Dobrze, ze w lux med mam 50 % zniżki na stomatologa to jednak jest spora różnica. Na szczęście nie ma żadnego poważnego przypadku...

Nie mam pomysłu co zrobić jeszcze na święta...
w sumie dla mnie jedzenie kończy się po barszczu z uszkami i karpiu pieczonym -reszta może nie istnieć:-D no i kompot z suszek
z ciast chyba zainwestuję w ryż z jabłkami bo mi nie zaszkodzi na żołądek
nie ma też co przesadzać bo nie znoszę wyrzucac jedzenia a dziś właściwie codziennie można mieć i jeść wszystko więc obżarstwo traci swój urok...
 
Ja w piątek wylądowałam na IP - miałam jakiś nagły atak jelitówki czy czegoś - po prostu wymioty, jakich w życiu nie doświadczyłam i biegunka. Mąż przestraszony, że coś mi się może stać - zawiózł mnie na IP. Tam mnie przyjęli, zrobili USG (wszystko ok), dali nospę, podłączyli do kroplówek nawadniających i dopiero dzisiaj rano wypuścili :(

Najgorsze, że zrobili badania - morfologię i mocz i z morfy wyszło, że mam anemię i lekarz nakazł suplementować żelazem, a z moczu, że wygląda na początek jakiejś infekcji. Jestem załamana na maksa. :(


No to tak jak mnie dopadła tylko mnie mdliło i miałam biegunkę, na szczęście już odpuściło.
Jutro na badania moczu i morfologię jadę, mam nadzieję że wyniki nie będą takie złe.
 
Mynia ja wczoraj to przechodzilam... Na izbie powiedziano mi ze macica mi sie rozciąga. Zalecono magnez, spokój, relax, brak sexu i ćwiczeń. Odpocznij!
Ja dzis odpoczywam, A zasuwa. Jedyne co dzis zrobiłam to lukrowanie pierniczków choinkowych i obiad doglądam :) brzuchol jeszcze czasem pociągnie właśnie po bokach ale tylko jak dłużej postoje, mały bobo fika aż miło.
Coraz bliżej święta!
 
reklama
dzieki dziewczynki za dobre rady..ale jak mi do h nie przejdzie jade na IP bo sie martwiem tym bardIej ze jestem po konizacji szyjki ; (
 
Do góry