reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja tez nawet wyspana :)
Maur juz coraz blizej.. :)
Gosia no bez auta to nieraz jak bez reki :/ Musice pomyslec jak ze szpitala wrocicie.
Wczoraj tak ladnie bylo juz w Poznaniu, a dzis znowu pada:oo2: Chyba spedze caly dzien we wyrku :D
Musze cos tesciowce kupic na urodziny i standardowo nie wiem co
 
reklama
Cześć laski -ja śpię dobrze ale to dlatego, że nie podsypiam w dzień i padam wieczorem a rano "mamo moge przyjść się przytulić"... No i tak codziennie hehe

Moja Zośka też się mniej rusza, i jest tak jakoś dziwnie ruchliwa koło pępka. Ciężko mi już ale codziennie coś i nie mam czasu na odpoczynek.

M od poniedziałku ma urlop... 6 tygodni słuchajcie -trzymajcie kciuki żebym go nie zamordowała i nie wyrzuciła z domu hehehehe
 
Witam!:)
Dziś córka poszła pierwszy raz do przedszkola od jakieś 3tygodni :p rano płakała ze mam zasłonić rolety bo ona idzie spać ale jakoś ja ubralismy i daliśmy do przedszkola w przedszkolu nie było problemu biegła :) wiec i mama zadowolona :) byłam w sklepie i kupiłam sobie leginsy :) na obiad mam bigos teściowa nam dala bo zrobiła więcej wiec odpoczywam później idę po córkę i wejdę na kawę do teściowej :)
 
Boliwia pewnie to zależy od organizmu i działki oxy bo ja od podania urodziłam w 3 godziny


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witam się I ja :)
Niby dzisiejsza noc przespana ale jakaś zamulona chodzę, chyba ciśnienie niskie.
Co do oxy to ja miałam 3 próby a urodziłam następnego dnia od 3 próby i to w 42 tyg co już w sumie powinno iść jak po maśle ;)

Miłego dnia :)
 
Ja wczoraj wieczorem nie mogłam się z pleców przewrócić na bok żeby wstać tak mnie coś ciągneło w prawym boku, miałam wrażenie że coś mnie od środka rozrywa. Myślałam że noc będzie ciężka a tu niespodzianka spałam dobrze i tylko raz wstałam do toalety a obudziłam się przed budzikiem.
Jeśli chodzi o oxy to myślę że dużo zależy od organizmu i od czasu podania. Mi jak podawali to kroplówka nie zdążyła zejść do końca a zaczęły się parte.
Ładne dziś słoneczko świeci może jakiś spacer trzeba zaliczyć, szkoda w domu siedzieć.
 
reklama
Do góry