reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja też nie śpię... obudził mnie mocny ból gardła... Już robi się sok z cebuli. Za oknem mega wieje i pada... jak ja nie lubię marca... najgorsza pogoda do przeziębień...

Dziewczyny: życzę udanych wyjazdów [emoji3] tylko pozazdrościć... choć ja teraz w 8 miesiącu już się nie nadaje na dalekie podróże; wszystkim z problemami zdrowotnymi życzę dużo zdrowia i pozytywnego myślenia [emoji176]

Temat szczepień muszę jak najszybciej ogarnąć bo nic nie wiem... [emoji51]

W poniedziałek chyba w końcu zamówimy wózek... oby się sprawdził...
Łóżeczko ma przyjść dopiero za UWAGA 4 tygodnie... podobno jest mega dużo zamówień i producent się nie wyrabia...

Straszny jest ten ból gardła macie jakieś sprawdzone metody?


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Martusiamiska płukanie wodą z wodą utleniona, łagodzenie podrażnienia kisielem z siemienia lnianego (przy okazji zaradzi coś na ewentualne zaparcia). :yes:

@DaWo współczuję!!!! Obudziłabym Męża i poprosiła o masaż stóp, bo cierpną ;):baffled:

@waraai poważnie??? :O
qfa, weszłam w poprzedniej ciąży do busika jadąc na studia, miesiąc chyba 7, brzuch widoczny, stanęłam nad "ofiarą" i powiedziałam: "przepraszam, może mi pan ustąpić miejsca?" Usiadłam, odsunęłam kurtkę i wywaliłam bardziej brzuch. Teraz w Auchan podeszłam:) do kasy dla uprzywilejowanych i z zakupami ominęłam wszystkich klientów mówiąc; "Przepraszam, chcę skorzystać"

TYLE!!
 
Dzień dobry! Dzisiaj młody chyba zaspał bo dopiero teraz wierzgnął tak, że się ocknęłam :)
DaWo - budź męża i niech masuje! Martussa82 ma rację :) wiem, że już po fakcie bo pewnie zasnęłaś w końcu, ale możesz się zemścić dzisiaj w nocy :)

Martusiamiska - ja stosuje ciepłe mleko z czosnkiem, miodem i masłem, wypite na wieczór do łóżeczka.

Waraai - ja to nawet jak nie było jeszcze brzucha widać to od razu w tramaju czy w markecie przy kasie się upominałam. Bez skrępowania, w końcu po coś są te przywileje dla ciężarnych. A zwłaszcza jak masz jeszcze starszą pociechę ze sobą.

Miłego dnia wszystkim życzę! Może pogoda dzisiaj bardziej dopisze.
 
Lola, wszystko możliwe, ale najlepiej zapytaj lekarza lub położoną, żeby mieć pewność. A czemu trafiłaś do szpitala? Co się dzieje?
Podejrzenie o odplywanie wód, ale mnie wypuscili już.
Sterydy dostalam "profilaktycznie" jak każda przyszla mama ktora trafia do tego szpitala. Poniewaz ordynator pare lat temu .."nie zauwazyl" ze dziecku nie rozwijaja sie pluca i bidulka nie przezyła tygodnia.
Uciekłam już stamtąd. Zawsze jezdzilam do szpitala w innym miescie ale tym razem sie mocno przestraszylam ze znow saczy sie plyn owodniowy i nie chcialam czekac.
 
Lola1009, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. A kiedy masz wizytę u swojego lekarza? Może warto przyspieszyć, żebyś się nie zamartwiała?
 
Podejrzenie o odplywanie wód, ale mnie wypuscili już.
Sterydy dostalam "profilaktycznie" jak każda przyszla mama ktora trafia do tego szpitala. Poniewaz ordynator pare lat temu .."nie zauwazyl" ze dziecku nie rozwijaja sie pluca i bidulka nie przezyła tygodnia.
Uciekłam już stamtąd. Zawsze jezdzilam do szpitala w innym miescie ale tym razem sie mocno przestraszylam ze znow saczy sie plyn owodniowy i nie chcialam czekac.
Te sterydy podaje się bo dziecko na tym etapie ciąży nie jest w stanie samodzielnie oddychać poza brzuchem mamy, więc w razie porodu zwiększamy szanse na przeżycie. Ja też je dostałam ale myślę, że była ku temu zasadność. ;) nie ma to jakiś skutków ubocznych, nie można tylko podać ich po raz kolejny bo może wywołać to jakieś zmiany neurologiczne. Porody na tym etapie się zdarzają więc lepiej dmuchać na zimne.
Ja ledwo ze szpitala wyszłam i już przeziębienie. Można się załamać no!
 
A ja nie wiem co się dzieje ale nie spałam do prawie 5. Byłam taka niespokojna a brzuch bolał już myślałam że będziemy jechać na szpital ale zasnęłam. Rano prysznic i teraz leżę ale jakoś mi słabo...
Na gardło też polecam mleko z masłem miodem i czosnkiem.
 
Lola1009, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. A kiedy masz wizytę u swojego lekarza? Może warto przyspieszyć, żebyś się nie zamartwiała?
Dzieki wielkie ☺
Zaczyna mi powoli odchodzic korek.. obawiam sie ze to przez te sterydy taka reakcja organizmu. Jutro dzwonie do swojej doktorki bo zaczynam sie martwic a tu dopiero 32tydzien
 
reklama
Dzieki wielkie [emoji5]
Zaczyna mi powoli odchodzic korek.. obawiam sie ze to przez te sterydy taka reakcja organizmu. Jutro dzwonie do swojej doktorki bo zaczynam sie martwic a tu dopiero 32tydzien
Skąd wiesz, że Ci odchodzi korek? Ja od poniedziałku Już jestem bez [emoji14]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry