reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Martex podzielam zdanie Madziolek Kuba potrafi bardzo bardzo dużo, jak przeczytałam to aż mi szczęka opadła. U nas mały mówi tata, baba, mama jak jest mu źle, dzia dzia, bam, ta jak coś przytakuje a reszta to takie swoje gadanie. Paluszkiem na nic nie pokazuje, i wiele rzeczy o których pisalyscie też nie robi. Spacery uwielbia jazda w wózku jest super i z chęcią do niego wsiada.
Madziolek u nas od kiedy nie podajemy mleka nawet w śladowych ilościach, problemy ze skórą się skonczyly całe szczęście. A jak u Was?
 
reklama
@mamamiłka u nas wszystko zniknęło poza jedną malutką plamką która jest troszkę sucha(nie odróżnia się kolorystycznie) codziennie smarujemy kremem exomega i dodajemy też z tej firmy balsam do kąpieli.Nie dostaje prawie w ogóle marchewki,kąpiemy go co drugi dzień tak jak zaleciła nam dermatolog.
 
Madziolek super, że też się tego pozbyliscie [emoji4], my od początku kąpiemy Miłka co drugi dzień.
Kasia jeśli chodzi o prezent to myślałam o takim małym rowerku dla takich maluchów, ale nie wiem co mały dostanie od innych więc wstrzymamy się w razie co i kupimy mu po urodzinach.
 
My chyba kupimy jakiś zestaw do piaskownicy.Stwierdziliśmy,że cała impreza drogo wyniesie więc kupimy coś co nie kosztuje fortuny.
Dziewczyny muszę się wam pochwalić Aleks dzisiaj nauczył się pić ze słomki :D
 
No tak, prezenty mogą się zdublować. Ja myślałam o takim labiryncie drewnianym z przesuwanymi elementami.

Madziolek jak Ty nauczylas pic ze słomki Aleksa? Mój Filip do teraz kubek niekapek traktuje jak gryzaczek, a z bidonem jeszcze nie próbowaliśmy. Zdradz swój patent.

Mamamilka jak się mieszka w swoim "M"?
 
Też trochę szarpną nas po kieszeni te urodziny. Ale za chwilę wracam do pracy i do normalnych zarobków. I o piaskownicy dla Filipa też myślałam, bliżej wakacji kupimy. No i obowiązkowo jakiś basenik, żeby mógł się chlapać w upały.
 
Hej dziewczyny ja nauczyłam Kubusia pić z bidonu poprzez podawanie mu owocow w tubkach np hippisków. Jeśli chodzi o prezenty to moze byc basenik ,piaskownica, taka ciuchcia fp ze szczeniaczkiem malpka i zabka sa 3 poziomy wiec wystarczy na długo , rowerek typu smoby , jezdzik, basen z piłeczkami, laptop zabawkowy , jakis ladny komplet naczyń, klocki duże,pchacz- kosiarka ktora puszcza banki mydlane.Można podpowiedzieć rodzicom , chrzestym. Co myślicie ?
 
Madziolek gratulacje dla Aleksa, my nadal pijemy z butelki... Niekapka nie ogarnia podobnie jak Filip, teraz muszę mu kupić ten 360 kubek i zobaczymy czy to ogarnie.
Kasia niestety jeszcze nie mieszkam, czekam na drzwi bo są ostre krawędzie i strach było małego pościć na wolny wybieg... W sobotę mają montować drzwi więc dopiero w ten weekend idziemy na swoje. Powiem Wam że ten remont to jakaś masakra ciągle coś pod górkę... Już prawie 3 msc rozłąki z moim mężem, widać to bardzo niestety[emoji45]. Miłek poznaję tatę ale bezpieczniej jest mu ze mną lub z babcią czy dziadkiem. Jak wrócimy to będą musieli nadrobić stracony czas.
 
reklama
Aleks też naiczyl się chyba przez to, że jadł deserki w tubkach.Ta słomka z której pije jest podobna trochę do tamtej z tubki.Później zrobię zdjęcie to dodam
 
Do góry