reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziękujemy za życzenia. Filip w poniedziałek skończył roczek :)

Filip waży 10,3 kg. Ubranka nosimy 86, a kurtkę czy katane jeansowa 92. Kupki są zbite, ale zatwardzenie to nie jest. Teraz łatwiej mu się wyprozniac, bo jak chce kupę to wstaje i lekko się rozkracza i robi:-) :)
Używamy obecnie pieluch dada, a pieluchomajtki z pampersa.
 
Aleks coraz mniej je cyca,w większości je to co my.Myślę,że pomału będę go odstawiać od cyca,często mnie podgryza i muszę później zaciskać zęby bo mnie boli jak go karmię,dlatego myślę,że do roku a później mm do 3 lat
 
Karmi nas Aleks :) Dzisiaj poszliśmy na plac zabaw i Aleks grał z nami w piłkę (to znaczy ja go trzymałam za rączki on kopał i chodził za piłką a tata ją podawał jak uciekła)
 
Madziolek ja karmię tylko wieczorem w nocy i rano jak chce. U nas z mm jest problem bo to przecież z mleka krowiego a młody ma alergię na białko mleka krowiego. Muszę wybrać się z nim do pediatry dobrać jakieś mleko dla alergików, może się uda. Brawo dla Aleksa[emoji16], Miłek daje tylko mokre buziaki i dodatkowo gryzie przy tym.
Martex taak Miłek wszystko nam wciska do buzi[emoji23]
Dziewczyny szukam jakiegoś zamiennika mleka dla młodego np. żeby zrobić mu jakieś naleśniki itp. co myślicie o mlekach roślinnych? Migdalowe, kokosowe, stosowała któraś może dla dziecka? Od kiedy wiem że mały nie toleruje mleka sprawdzam dokładnie składy tego co mu kupuje, to głupie mleko w różnej postaci jest prawie we wszystkim[emoji46].
My już na swoim[emoji16], w sobotę przyjechaliśmy, jest jeszcze tyle do zrobienia... Wczoraj byliśmy za kanapą jak usłyszałam że trzeba czekać do 3 tyg to się zalamalm... Masakra większości rzeczy nie mają na magazynie. Kasia jak u Was z remontem?
Macie jakiś pomysł na umycie fugi z płytek? Mój M tak pofugowal że teraz więcej czyszczenia niz to wszystko warte[emoji21].
 
@mamamiłka niestety nie mam pojęcia jak jest z mlekiem roślinnym.
Dziewczyny czy wasze maluchy jeżdżą w foteliku tyłem do kierunku jazdy ? Jaki macie fotelik?
My mamy jeszcze maxi Cosi pebble plus,tylem do kierunku jazdy i ostatnio mamy problem przy wkładaniu Aleks zaczyna głośno płakać i się wyrywać.Jak go puścimy to siada na końcu fotelika tak jak my przodem do kierunku jazdy, myślę nad wymianą fotelika tylko najpierw muszę znaleźć w pobliżu kogoś kto dopasuje nam fotelik do samochodu
 
reklama
Hej Madziolek ! My roczek mamy pod koniec maja także jeszcze trochę czasu zostało. Co do fotelika to my od niedawna mamy przodem do kierunku jazdy ale synek narazie nie jest zachwycony . Moze ma ciasniej pasy moze niewygodnie nie wiem
Zęby mu ida jest strasznie marudny trochę gorączkuje. Minusów takiego fotelika jest dużo . Jak usnie dziecko to nie zabierzesz go juz do domu zakupy itp. Obudzi sie na bank. Dziecko musi sie wychylic żeby spojrzeć na mame czy tate obok, ponieważ oslony zasłaniają mu widok.
 
Do góry