reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja tylko bolące piersi, ale jeszcze wszystko przed nami :-) w pierwszej ciąży jak tylko rano wstawalam od razu do kibelka powiedzieć dzień dobry :-)
 
reklama
Hej dziewczyny :-) Fajnie, że jesteście.

Ja wczoraj miałam termin @ i na szczescie nie przyszla [emoji5]
Jeden test robilam 2 dni przed spodziewana @
1472497469-3stf5x.jpeg

A drugi w dzien spodziewanej @
1472497488-1uhod2.jpeg

Oba testy z moczu popoludniowego, wyniki pokazały sie po 3minutach.

Mam nadzieje, ze zagrzeje sobie tu miejsce u Was Majóweczki [emoji11]
 
trzymamy :))

A jak się czujecie? jakieś pierwsze dolegliwości? mnie ciągnie brzuch, bolą piersi i swędzą mnie. Nie mam ochoty na słodycze co jest dziwne bo je lubię, jem na słono :) i mam straszną ochotę na sok pomarańczowy, pije go litrami ;)
Ja juz kilka dni po owulacji mialam bardzo bolace piersi, teraz bola jeszcze bardziej. Każdy dotyk sprawia ogromny bol. Ale dla dzidziusia wytrzymam wszystko [emoji4]

Jutro mam termin u gina, chyba troche za wcześnie ale kazal przyjsc. Mam ogromnego stracha [emoji52]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obyśmy wszystkie tu zagrzały miejsce na długo :)
Mnie kilka dni po owu zaczęły boleć piersi a brzuch od owu nie przestawał dawać znać o sobie. Teraz inaczej boli, nie jajniki tylko tak ciągnie. Znam to uczucie z poprzednich ciąż bardzo dobrze :) towarzyszy przez całą ciąże ;) Oprócz tego jeszcze nic innego mi nie dolega, senność nie, mdłości też nie, ale wiem, że na to przyjdzie czas. Wczoraj tylko raz zakręciło mi się w głowie tak, że zrobiło mi się słabo;/
 
Dziewczyny, czy wam zniknely kreseczki z testow ,?? Ja mialam piekna gruba kreske na plytkowym, chcialam sobie zostawić na pamiątkę, ale zniknęła po paru dniach

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klaudynka ale grube krechy, wow :-)ja narazie mam bladziochy ale zawsze coś :-) dziś zrobiłam betę ale wyniki jutro wieczorem, więc pozostaje mi czekać

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
trzymamy :))

A jak się czujecie? jakieś pierwsze dolegliwości? mnie ciągnie brzuch, bolą piersi i swędzą mnie. Nie mam ochoty na słodycze co jest dziwne bo je lubię, jem na słono :) i mam straszną ochotę na sok pomarańczowy, pije go litrami ;)

Hej,mnie bola piersi i jestem senna przed 16:)bym spala
 
reklama
mayllah trzymam kciuki ;-)
Ja robilam bete kilka dni po owu i nic nie pokazala ale chyba zdecyduje sie teraz raz jeszcze, skoro na 6 testach polazaly mi sie kreseczki :-)
Co do objawów to całkowicie świadomie po stosunku je odczuwalam, poniewaz 2 lata temu poronilam w 9tc. A wiec juz 3 dni po stosunku ból brzucha i krzyża, oj ten krzyz nie daje spokoju,piersi zaczeły teraz bolec, no i bóle głowy dosc niemiłe :-)
 
Do góry