reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja również lubię ciuchy z Tesco dla dzieci i z Lidl w innych sieciowych ewentualnie na wyprzedaży coś kupię.
Będę musiała też zrobić całą wyprawkę ale przy kolejnym dziecku na szczęście wiadomo co kupować w jakich ilościach i czego nie kupować

Dla siebie już byłam na pierwszych zakupach ciążowy i kupiłam dwie dłuższe tuniki w H&M i w C&A do tego leginsy i tak mi najwygodniej. Zastanawiam się też nad zimą i jaką kurtkę będę miała póki co nie mam pomysłu.
 
reklama
Jeśli chodzi o ciuchy.
Ja uważam że dobrym pomysłem jest second hand. Ja mam taki w którym często są ubrania z metką lub niemalże nowe. Wole sobie kupić tam bluzki lub sweterki i nawet po ciąży spakować i oddać komuś niż kupować np w H&M ubrania ciążowe na raz za kosmiczną cenę. Też niekiedy kupiłam coś synkowi np koszulkę z superbohaterami bo on lubi albo jakieś spodenki na podwórko.
Wraz z koleżankami chodzimy do takich sklepów i później sobie pokazujemy co się " złowiło". Bo naprawdę niekiedy takich rzeczy się w sieciówkach nie kupi.

Ja mam u siebie jeden taki fajny, na wagę. Co dzień inna cena. Najtaniej w poniedziałki 15zł/kg. Dla córy kupiłam tam od groma ciuchów z NEXTa , niektóre z metkami ale dla niej zaczęłam w ogóle kupować ciuchy jak skończyła 7 czy 8 miesięcy bo do tego wieku miałam od kuzyna, więc nie kupowałam w ogóle. Ale mnie np nie szkoda było zakładać tych "używanych" ciuchów na plac zabaw bo kosztowały grosze do 2zł /szt, więc nawet jakbym miała wyrzucić bo mega zniszczone to nie żal mi. A dla siebie w ciucholandach pokupowałam sporo spódnic, i bluzek z długim rękawem , takich cieplejszych i bardzo fajne 3 kardigany
 
Potwierdzam że elefanten buty są super, kupuje co sezon. Ale o butach to będziemy pisać za 1,5 toku :-).
Dla mnie jeansy ciążowe to podstawa. Jeszcze się dopinam w zwykłych ale wieczorem już mi nie wygodnie. Muszę wygrzebać ciążowe i zobaczyć czy się mieszczę, bo startuje z wyższej wagi niż poprzednio, a były dopasowane. Wszystkie kupiłam używki na allegro i wszystkie z H&M. Tak wyszło, nie wybierałam tak, ale byłam super zadowolona.
Koszulek ciazowych poprzednio nie kupowałam, zwykle dały radę - jestem niska, zwykle wszystko jest za długie a w ciąży było akurat :-). Nie lubię ciazowych namiotów. Uważam że ładny brzuszek pięknie prezentuje się w obcislej koszulce.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
to prawda, że w second handach można znaleźć ciekawe rzeczy.
Ja w lidlu np bluzek nie kupuje, jak dla mnie są słabe jakościowo, dwa prania i do bani, jakieś nie wymiarowe, rękawy krótkie i szerokie....nie, coś mi tu nie pasuje ale za to leginsy ostatnio kupiłam ekstra :) Ja bardzo dużo ciuchów dla Martynki dostaje od koleżanki, ma córkę dwa lata starszą, czasami tylko jej coś dokupię, więc mogę pozwolić sobie na coś droższego :) oczywiście zawsze w granicach rozsądku ;)
 
A co do ciuchów dla mnie to nie będę kupowała ciążowych, są fajne rzeczy oversize, lubię takie rzeczy więc dla mnie bomba, kupie sobie jakieś dresy, leginsy i damy radę ;)
Teraz wyjęłam czarne spodnie i to rozmiar 38 i kurde nie zapięłam się, one są z wyższym stanem, ale założyłam pasek i rozpięłam guzik, jakoś dam dziś radę ;)
 
Dziewczyny, ja narazie nie planuję zakupów dla siebie a tym bardziej dla maluszka.
Strasznie się boję dzisiejszej wizyty. Siedzę i sobie popłakuje i zbierają mi się mdłości.
Mam ciuchy po poprzedniej ciąży, zakończonej niepowodzeniem w lutym b.r. Mam kurtkę z h&m z wyprzedaży (w lutym były wyprzedaże, kilka par spodni i bluzki. Wszystko głęboko schowane, wyjme dopiero w 2 trymestrze.
 
Asia669 bedzie dobrze

Ja mam tylko dwie pary spodni ciazowych. Z kurtka to nie wiem co, bo nie będę kupować tylko na jedną zimę. Muszę popatrzeć po sklepach i coś wybrać jak się lepiej poczuje



Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry