reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam was przyszłe mamusie :) czytałam rzetelnie wasze posty i postanowiłam dołączyć do waszego grona. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie :) Jutro mam wizytę u ginekologa, jest to 10 t 0dc. Strasznie sie denerwuję ponieważ 4 tygodnie temu nie bylo jeszcze serduszka
Ja mam dzisiaj 10tc0d :)
Bedzie dobrze:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj malinowa. Zobaczysz jutro piękne serduszko [emoji5]

Ja nie wiem jak mam sobie liczyć tą ciążę. Wg miesiaczki, usg czy daty zapłodnienia? Trzy różne terminy. Chyba poczekam na karte ciąży co mi wpisze [emoji12]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
UOTE="madziarra21, post: 14397434, member: 95905"]Wy narzekacie na objawy a ja na ich brak wrrr . Coś tam mnie niby ćmi w podbrzuszu Ale to takie delikatne i rzadkie uczucie. Piersi nic prawie nie bolą. Także możecie mi oddać te mdłości i co tam jeszcze wam przeszkadza :)
Wolałabym, żeby mnie pomeczylo czulabym się chociaż na ciężarną a tak to tylko się boję, że znowu coś jest nie tak :( widziałam, że poruszony byl temat straconych ciąż. Ja też mam dwie na swoim koncie. Było poronienie, z drugiej ciąży Nikola i trzecia też stracona więc mam nadzieję, że czwarta okaże się okazem zdrowia w mAju
. Może macie jakiś pomysł jak wypełnić sobie czas przynajmniej do wizyty czwartkowej co by nie zwariować? :)[/QUOTE]
Ja mam to samo co ty.. Nie mam praktycznie zadnych objawow.. Jak przy 1szej ciazy mialam tak teraz nic.. Troche tak jak Ciebie cos tam przycmi ale to takie znikome i troche poboli brzuch i przestanie.. Moze jestesmy szczęściarami ze tak dobrze sie czujemy.. Ja co jedynie to zmeczona jestem i w ciagu dnia musze sie polozyc na chwile ale to pewnie przez to ze przestalam pic kawe..
 
Witaj malinowa. Zobaczysz jutro piękne serduszko [emoji5]

Ja nie wiem jak mam sobie liczyć tą ciążę. Wg miesiaczki, usg czy daty zapłodnienia? Trzy różne terminy. Chyba poczekam na karte ciąży co mi wpisze [emoji12]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Wg miesiaczki:)Nie wedlug zaplodnienia bo dokladnie nie znasz terminu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A kiedy sa wysprzedaze w next w uk?
Ja tez mam kolezanke to moze bym ja poprosila:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Takie większe wyprzedaże to chyba jakoś po sylwestrze a nawet już po świętach. Ale tam często jest dużo przecen.


Ja dla dziecka nie mam kompletnie nic z wyjątkiem maty edukacyjnej którą kiedyś (jakieś 4 lata temu) przyniosła znajoma i tak przeleżała u mojej mamy w garderobie. Wkońcu się przyda choć dopiero za jakiś czas.

Co do ubrań ciążowych to też się zastanawiałam czy warto kupować bo ostatnio przechodzą w c&a spojrzałam na jeansy i kosztują 180 zł. Rozumiem że ten pas przy jeansach rozciąga się wraz z rosnącym brzuchem. Druga kwestia to ciekawe ile mi przybędzie w udach.
Mam jeasny biodrówki takie rozciągliwe i w nich trochę pośmigam, kilka bluzeczek szerszych też mam. Ale tak jak wy martwię się o kurtkę bo jak urosnę to swojej nie zapnę na pewno.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No czytalam to byl 6 jak rob
Ja mam dzisiaj 10tc0d :)
Bedzie dobrze:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
No czytalam wiec robilas badania w 6TC wiec wszytsko w normie ze nie bilo serducho tera zbedzie walic:rofl2:
UOTE="madziarra21, post: 14397434, member: 95905"]Wy narzekacie na objawy a ja na ich brak wrrr . Coś tam mnie niby ćmi w podbrzuszu Ale to takie delikatne i rzadkie uczucie. Piersi nic prawie nie bolą. Także możecie mi oddać te mdłości i co tam jeszcze wam przeszkadza :)
Wolałabym, żeby mnie pomeczylo czulabym się chociaż na ciężarną a tak to tylko się boję, że znowu coś jest nie tak :( widziałam, że poruszony byl temat straconych ciąż. Ja też mam dwie na swoim koncie. Było poronienie, z drugiej ciąży Nikola i trzecia też stracona więc mam nadzieję, że czwarta okaże się okazem zdrowia w mAju
. Może macie jakiś pomysł jak wypełnić sobie czas przynajmniej do wizyty czwartkowej co by nie zwariować? :)
Ja mam to samo co ty.. Nie mam praktycznie zadnych objawow.. Jak przy 1szej ciazy mialam tak teraz nic.. Troche tak jak Ciebie cos tam przycmi ale to takie znikome i troche poboli brzuch i przestanie.. Moze jestesmy szczęściarami ze tak dobrze sie czujemy.. Ja co jedynie to zmeczona jestem i w ciagu dnia musze sie polozyc na chwile ale to pewnie przez to ze przestalam pic kawe..[/QUOTE]
Ja tez jeste bez objawowa..poza bolacymi piersiami ..ale po pierwszej ciazy wiem co to jest wiec sie ciesze dobrym samopoczyciem:-D:-D:-D
 
UOTE="madziarra21, post: 14397434, member: 95905"]Wy narzekacie na objawy a ja na ich brak wrrr . Coś tam mnie niby ćmi w podbrzuszu Ale to takie delikatne i rzadkie uczucie. Piersi nic prawie nie bolą. Także możecie mi oddać te mdłości i co tam jeszcze wam przeszkadza :)
Wolałabym, żeby mnie pomeczylo czulabym się chociaż na ciężarną a tak to tylko się boję, że znowu coś jest nie tak :( widziałam, że poruszony byl temat straconych ciąż. Ja też mam dwie na swoim koncie. Było poronienie, z drugiej ciąży Nikola i trzecia też stracona więc mam nadzieję, że czwarta okaże się okazem zdrowia w mAju
. Może macie jakiś pomysł jak wypełnić sobie czas przynajmniej do wizyty czwartkowej co by nie zwariować? :)
Ja mam to samo co ty.. Nie mam praktycznie zadnych objawow.. Jak przy 1szej ciazy mialam tak teraz nic.. Troche tak jak Ciebie cos tam przycmi ale to takie znikome i troche poboli brzuch i przestanie.. Moze jestesmy szczęściarami ze tak dobrze sie czujemy.. Ja co jedynie to zmeczona jestem i w ciagu dnia musze sie polozyc na chwile ale to pewnie przez to ze przestalam pic kawe..[/QUOTE]


Ja zrobilam pedicure na ktory zawsze mi brak czasu.Wiecej bo na L4 poswiecam corce.O 15 mamy zadanie domowe zrobione i robimy rozne cwiczenia glownie z matmy bo leca z materialem ze szok.Zrobilam porzadek z butami na jesien,porzadki w torebkach,w portfelu.W szafie mlodej,letnie odlozylam.
Upieklam ciasto co nie czesto mi sie zdarza bo ja nie mam cos reki do ciast.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Takie większe wyprzedaże to chyba jakoś po sylwestrze a nawet już po świętach. Ale tam często jest dużo przecen.


Ja dla dziecka nie mam kompletnie nic z wyjątkiem maty edukacyjnej którą kiedyś (jakieś 4 lata temu) przyniosła znajoma i tak przeleżała u mojej mamy w garderobie. Wkońcu się przyda choć dopiero za jakiś czas.

Co do ubrań ciążowych to też się zastanawiałam czy warto kupować bo ostatnio przechodzą w c&a spojrzałam na jeansy i kosztują 180 zł. Rozumiem że ten pas przy jeansach rozciąga się wraz z rosnącym brzuchem. Druga kwestia to ciekawe ile mi przybędzie w udach.
Mam jeasny biodrówki takie rozciągliwe i w nich trochę pośmigam, kilka bluzeczek szerszych też mam. Ale tak jak wy martwię się o kurtkę bo jak urosnę to swojej nie zapnę na pewno.

W drugie dzien swiat sie zaczynaja o 5.00 ranotakie mega wyprzedaze, ale w ciagu roku tez sa kilka razy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry