reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

pinky sky, post: 14408435, member: 91387"]Janka gratulacje:)

Ja myślałam ze grupę krwi to się ma na całe życie:p
Liczy się wynik pobity przez dwóch diagnostow z pracowni serologii lub krew karta.
Wpis z dokumentacji typu "wypis ze szpitala", wpisy do starych dowodów itp nie są brane pod uwagę.
Krew może być inna, jeśli była oznaczana u bardzo małych dzieci, np noworodków. ;)
Tymczasem, hurra! nie śpię od 2.00! :crazy: A dzień zaczyna się rozrywkowo. Nie ma powodu, bym nie spała. Nawet nie mam mdłości :crazy: gdyby nie cholerne siku spalabym jak normalni ludzie. :crazy:
 
reklama
Liczy się wynik pobity przez dwóch diagnostow z pracowni serologii lub krew karta.
Wpis z dokumentacji typu "wypis ze szpitala", wpisy do starych dowodów itp nie są brane pod uwagę.
Krew może być inna, jeśli była oznaczana u bardzo małych dzieci, np noworodków. ;)
Tymczasem, hurra! nie śpię od 2.00! :crazy: A dzień zaczyna się rozrywkowo. Nie ma powodu, bym nie spała. Nawet nie mam mdłości :crazy: gdyby nie cholerne siku spalabym jak normalni ludzie. :crazy:
Dzien dobry:)Nie spie o 4:30 ale juz nie dam rady sie zmuszac:)Ide robic sniadanko sobie:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liczy się wynik pobity przez dwóch diagnostow z pracowni serologii lub krew karta.
Wpis z dokumentacji typu "wypis ze szpitala", wpisy do starych dowodów itp nie są brane pod uwagę.
Krew może być inna, jeśli była oznaczana u bardzo małych dzieci, np noworodków. ;)
Tymczasem, hurra! nie śpię od 2.00! :crazy: A dzień zaczyna się rozrywkowo. Nie ma powodu, bym nie spała. Nawet nie mam mdłości :crazy: gdyby nie cholerne siku spalabym jak normalni ludzie. :crazy:
Mnie siku obudzi i koniec.Do tego zgaga i rob babo co chcesz:)
Gdybym mogla kawe:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja nie śpię od 4:30 podobnie jak u was , obudziło mnie siku. Teraz już wstałam bo mnie już wszystko boli od leżenia. Postanowiłam wypić słabą kawę, piję ją 3- 4 razy na tydzień po śniadaniu, nieraz zamiast kawy kakao , ale dziś bez smaku kawy nie da rady, tym bardziej , że w Łodzi pada od 2 albo 3 dni cały czas. To stukanie kropli deszczu o parapet działa na mnie dołująco.
Wczoraj sobie tak pomyślałam , że powiedzmy spełniło się moje małe marzenie, jedno z wielu. Jak chodziłam do pracy no i jeszcze córa się pojawiłam , to wiecznie chodziłam nie wyspana i tak do wszystkich mówiłam - jej kiedy ja się będę mogła wyspać , chyba w grobie. Jednak przyszła o wiele milsza alternatywa. Co prawda wolałabym spać w nocy a nie w dzień , ale na L4 mam taki komfort , że jak zaprowadzę dziecie do przedszkola to jak bardzo śpiąca jestem to mogę pospać do 15:00. Cudowne uczucie i muszę z tego korzystać, bo jak się dzidzia urodzi to faktycznie szybko się kolejna okazja do wysypiania nie trafi :D
A ja jeszcze badań nie robiłam . Może w przyszłym tygodniu zrobię, dziś umówiłam się do internisty , może da mi skierowanie na chociaż część tych badań co mam zrobić . Zawsze parę złoty mniej to zapłacenia. Poza tym chciałabym,żeby mi dała skierowanie do chirurga naczyniowego , bo mam żylaki. W poprzedniej ciąży ze względu na żylaki przy cesarce miałam pewne problemy a lekarze co trochę kontrolowali, czy nie doszło u mnie do zakrzepicy.
Co do badań to ja mam do zrobienia
  • morfologia
  • mocz b.ogólne
  • wr
  • antygen HBS
  • glikemia
  • gr krwi
  • odczyn coombsa
  • przeciw ciała anty HIV
  • TSH
Toxo robić nie muszę .
 
ja nie śpię od 4:30 podobnie jak u was , obudziło mnie siku. Teraz już wstałam bo mnie już wszystko boli od leżenia. Postanowiłam wypić słabą kawę, piję ją 3- 4 razy na tydzień po śniadaniu, nieraz zamiast kawy kakao , ale dziś bez smaku kawy nie da rady, tym bardziej , że w Łodzi pada od 2 albo 3 dni cały czas. To stukanie kropli deszczu o parapet działa na mnie dołująco.
Wczoraj sobie tak pomyślałam , że powiedzmy spełniło się moje małe marzenie, jedno z wielu. Jak chodziłam do pracy no i jeszcze córa się pojawiłam , to wiecznie chodziłam nie wyspana i tak do wszystkich mówiłam - jej kiedy ja się będę mogła wyspać , chyba w grobie. Jednak przyszła o wiele milsza alternatywa. Co prawda wolałabym spać w nocy a nie w dzień , ale na L4 mam taki komfort , że jak zaprowadzę dziecie do przedszkola to jak bardzo śpiąca jestem to mogę pospać do 15:00. Cudowne uczucie i muszę z tego korzystać, bo jak się dzidzia urodzi to faktycznie szybko się kolejna okazja do wysypiania nie trafi :D
A ja jeszcze badań nie robiłam . Może w przyszłym tygodniu zrobię, dziś umówiłam się do internisty , może da mi skierowanie na chociaż część tych badań co mam zrobić . Zawsze parę złoty mniej to zapłacenia. Poza tym chciałabym,żeby mi dała skierowanie do chirurga naczyniowego , bo mam żylaki. W poprzedniej ciąży ze względu na żylaki przy cesarce miałam pewne problemy a lekarze co trochę kontrolowali, czy nie doszło u mnie do zakrzepicy.
Co do badań to ja mam do zrobienia
  • morfologia
  • mocz b.ogólne
  • wr
  • antygen HBS
  • glikemia
  • gr krwi
  • odczyn coombsa
  • przeciw ciała anty HIV
  • TSH
Toxo robić nie muszę .
Ja tez pojde do rodzinnego moze cos z zleconych badan mi przepisze na nfz.
Mam troche mniej teraz bo wczesniej robilam cala morfologię.
Wkurzajace jest to ze musimy placic prywatnie za badania jeszcze.
Ja bym wolala prywatna sluzbe zdrowia a nie takie skladki do zus-u.Dentysta,ginekolog,pediatra,laryngolog wszedzie chodze prywatnie.Do rodzinnego chodze tylko jak mnie zlapie przeziebienie.Tomograf,rezonans musialam sama sobie placic bo terminn za 6 msc predzej bym umarla z strachu(mialam podejrzenie raka 2 lata temu)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ceny są straszne, fakt.
Ja obiadów nie gotuję. Mam abonament z pracy. Gotowanie się nie opłaca.
Zapisałam syna na zajęcia taneczne. Moje dziecko to kocha. Oprócz tego chodzi na piłkę nożną. I tyle mu starczy, choć przedszkolanka mówi, że jest niezły w angielskim. Jednak, co za dużo... Same wiecie. Oglada bajki w tym jezyku i na tym koniec.
 
Do góry