reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Liczy się wynik pobity przez dwóch diagnostow z pracowni serologii lub krew karta.
Wpis z dokumentacji typu "wypis ze szpitala", wpisy do starych dowodów itp nie są brane pod uwagę.
Krew może być inna, jeśli była oznaczana u bardzo małych dzieci, np noworodków. ;)
Tymczasem, hurra! nie śpię od 2.00! :crazy: A dzień zaczyna się rozrywkowo. Nie ma powodu, bym nie spała. Nawet nie mam mdłości :crazy: gdyby nie cholerne siku spalabym jak normalni ludzie. :crazy:
No to właśnie taki mam. Za młoda jestem na stary dowód:p w liceum oddawałam krew i mam wynik z centrum krwiodawstwa podbity przez dwóch diagnostów z wynikiem grupy krwi, badaniem przeciwciał i fenotypem:p
A to że małym dzieciom może się zmienić to wiem a ja już stara baba to się raczej nic nie zmieniło w wieku 19 lat
 
reklama
Ceny są straszne, fakt.
Ja obiadów nie gotuję. Mam abonament z pracy. Gotowanie się nie opłaca.
Zapisałam syna na zajęcia taneczne. Moje dziecko to kocha. Oprócz tego chodzi na piłkę nożną. I tyle mu starczy, choć przedszkolanka mówi, że jest niezły w angielskim. Jednak, co za dużo... Same wiecie. Oglada bajki w tym jezyku i na tym koniec.
Fajnie masz z obiadami.Moja nie je w szkole wiec 12 wpada glodna.
My od zajec mamy tylko wolny piatek i nie zamierzam go zapelniac:)
Czekam na pytanie na sniadanie:)
W sobote planujemy wyjazd do Zakopanego a ze z Katowic nie az daleko to jedziemy.Musze sie wyrwac z tego domu troche.Moi pewnie pojda na termy a ja sie boje ze zlapie infekcję.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy wszystkie mamy beda karmic piersia?Czy wiedza gory z nie?Jesli nie to z jakiego powodu?Ja mam warunki do tego ale pierwsza nie dalam rady wykarmic.Chudla,ja dostalam anemii bo miala kolki prawie po wszystkim co jadlam (gotowana piers i marchewke i wode)Jak dostala butle,bole sie cofnely,przesypiala noc.Byla spokojniejsza i wkoncu zaczela porzybierac na wadze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzis ide na badania bo we wt mam wizyte. Robie wszystko prywatnie i az szlag mnie trafi ile to kasy. A ze skierowania mam:
Morfologia
Mocz
Glukoza
Tsh
Toxo igG
Toxo igM
Wr
P/c p krwinkom

Z 200 wydam na bank :/

Ja kawke pije jak juz jest na prawde tragedia, tak jedna na 3dni. Ale po kawie mi powieka drga czyli mam malo magnezu a i tak biore codziennie dwie tabletki. U mnie magnez oprocz na skurcze chyba tez na uspokojenie wplywa. Odstawilam tabletki na nerwice i jakos zyje jeszcze bez nich, ale nie chce chwalic zawczasu.




Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry

Wstałam, zawioze dzieci do szkoły i ide dalej spać

Ja miałam podwyższone tsh w drugiej ciąży. Ale było nadal w normie. Po ciąży jakiś czas sie utrzymywało, a później spadło

Ja będę karmić piersią. Obydwoje karmiłam do pól roku tylko piersia a później corke do poltora roku a syna do roku. Miałam dużo pokarmu i się najadaly

ZdechłaKura będzie dobrze. Trzymam kciuki

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez pojde do rodzinnego moze cos z zleconych badan mi przepisze na nfz.
Mam troche mniej teraz bo wczesniej robilam cala morfologię.
Wkurzajace jest to ze musimy placic prywatnie za badania jeszcze.
Ja bym wolala prywatna sluzbe zdrowia a nie takie skladki do zus-u.Dentysta,ginekolog,pediatra,laryngolog wszedzie chodze prywatnie.Do rodzinnego chodze tylko jak mnie zlapie przeziebienie.Tomograf,rezonans musialam sama sobie placic bo terminn za 6 msc predzej bym umarla z strachu(mialam podejrzenie raka 2 lata temu)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej

Mi w LUXMED zaoferowali pakiet roczny chyba za 700zl wszytskie badania podstawowe cytologia usg piersi morfologia mocz itp.chyba 8 podstawowych lekarzy i chodzisz tam kiedy chcesz, biorac pod uwage ze zawsze jak jestem w Pl, robie sobie przeglad i wydaje wiecej niz za ten pakiet by mi wyszlo..zerknij sobie na ich oferte maja rozne i w roznych cenach.
Dla przykladu teraz na usg ginekologiczne, usg piersi i dermatologa zaplacilam 450zl a wszyscy Ci lekarze byli w tym pakiecie...
 
Do góry