reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dzien dobry.
Ja jeszcze w pieleszach, ale świszczy mi w żołądku, więc pora wstawać.

ZdechlaKura - nie denerwuj się, będzie dobrrze. :)

Ja też mam pełno badań - wszystkie prywatnie, ale idę za tydzień na 1 wizytę do gina z NFZ, mam nadzieję, że wypisze skierowanie, bo wyczuwam przeciąg w portfelu. ;)
 
reklama

Załączniki

  • 14448844_1662772373978175_6416492260182776761_n.jpg
    14448844_1662772373978175_6416492260182776761_n.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 72
Dziewczynki.
zaprowadziłam Justę do przedszkola , poszłam do internisty i ..... ?
dał mi skierowanie na wszystkie wymienione przez ginekologa badania za wyjątkiem gr krwi i HIV. te dwa badania będę musiała zrobić na swój koszt . Jej jaka ulga zamiast zapłacić 192 zł zapłacę 62 zł. I to mi się podoba choć jeszcze bardziej by mi się podobało jakbym nic nie płaciła. Kobiety w ciąży powinny mieć odgórnie badania za darmo.
Co do karmienia. Chciałabym piersią ale zobaczymy jak będzie . Przy Justynie miałam mało pokarmu, część ściagałam co się dało , bo mała miała za słabe ssanie a jak była jeszcze głodna to jej dorabiałam sztucznego. i Tak było do ukończenia przez nią roku i 2 miesięcy .
 
Dziewczynki.
zaprowadziłam Justę do przedszkola , poszłam do internisty i ..... ?
dał mi skierowanie na wszystkie wymienione przez ginekologa badania za wyjątkiem gr krwi i HIV. te dwa badania będę musiała zrobić na swój koszt . Jej jaka ulga zamiast zapłacić 192 zł zapłacę 62 zł. I to mi się podoba choć jeszcze bardziej by mi się podobało jakbym nic nie płaciła. Kobiety w ciąży powinny mieć odgórnie badania za darmo.
Co do karmienia. Chciałabym piersią ale zobaczymy jak będzie . Przy Justynie miałam mało pokarmu, część ściagałam co się dało , bo mała miała za słabe ssanie a jak była jeszcze głodna to jej dorabiałam sztucznego. i Tak było do ukończenia przez nią roku i 2 miesięcy .
Ooo, jak mi ginekolog z NFZ nie da, to polecę do rodzinnego. Swoją droga po lyzeczkowaniu miałam mierzyc poziom BHCG, bo ciagle mialam wysoki i robilam prywatnie, pozniej na wizycie p. Ginekolog mowi do mnie: Drogie to badanie? Mówię, że każdorazowo 35zl. Na co ona: To, co wypisać Ci skierowanie czy masz kasę, żeby sobie zapłacić. Nosz ku#$&
 
Dziewczyny. Któras w was pisala o oznaczaniu tygodni ciazy. Ja wczoraj mialam 10t1d a lekarz mi napisal na zaświadczeniu ze jestem w 11 tygodniu wiec chyba nie do donca wpisuja skończone tygodnie...


No tak, zaczęłaś 11 :)
Wszystko się zgadza

Liczy się wynik pobity przez dwóch diagnostow z pracowni serologii lub krew karta.
Wpis z dokumentacji typu "wypis ze szpitala", wpisy do starych dowodów itp nie są brane pod uwagę.
Krew może być inna, jeśli była oznaczana u bardzo małych dzieci, np noworodków. ;)
Tymczasem, hurra! nie śpię od 2.00! :crazy: A dzień zaczyna się rozrywkowo. Nie ma powodu, bym nie spała. Nawet nie mam mdłości :crazy: gdyby nie cholerne siku spalabym jak normalni ludzie. :crazy:

Ja robiłam krew w szpitalu podczas drugiego porodu bo....zapomniałam dokumentu z domu :p i mi zrobili tam w laboratorium na cito, dali dokument, kazali zalaminować i trzymać na wieki wieków :)

Czy wszystkie mamy beda karmic piersia?Czy wiedza gory z nie?Jesli nie to z jakiego powodu?Ja mam warunki do tego ale pierwsza nie dalam rady wykarmic.Chudla,ja dostalam anemii bo miala kolki prawie po wszystkim co jadlam (gotowana piers i marchewke i wode)Jak dostala butle,bole sie cofnely,przesypiala noc.Byla spokojniejsza i wkoncu zaczela porzybierac na wadze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja karmiłam piersią obie dziewczyny, Martynkę krócej, jakoś 7 mc, Pati pond rok. Teraz też bym chciała, ale jak będzie jakiś kłopot właśnie typu kolki, albo małe przybieranie na wadze to nic na siłę.

Ja dzisiaj mam wizytę, ale jak mówiłam pewnie bez usg. Niestety z wyników badań wynika, że mam zapalenie dróg moczowych więc czeka mnie antybiotyk, mam też niskie żelazo więc będę musiała brać leki. Położna mnie dziś zważy i czuje, że trochę jest.

Dziś pierwszy raz zwymiotowałam....Wczoraj wieczorem nagle straciłam moc, zaczęłam mega bolećmnie głowa i mega mdłości (ale tortille zjadłam :p). Rano wstałam, było ok, wróciłam z przedszkola i poszło, nagle...i od razu po tym zachciało mi się jeść...Teraz jest ok, spać mi się chce, ale do tego już przywykłam.

Miałam też sen. Śnił mi się chłopiec, mój synek :) i gondola do której się nie mieścił hahahaha A synek zwał się Julian ;) Był taki śliczny :))))
 
Zrobilam porzadek w garderobie i boli mnie brzuch.Nawet mam plamke krwi takiej ale nie swieżej.Ale mam globulki wiec pewnie troche dzialaja na sluzowkę drazniaco.Kur...kiedy sie ten okres niepewnosci skonczy:(Mam dość.Boje sie bo duzo serduszek przestalo bic miedzy 10-12 tc a nie dam sie zwariować i nie bede latac na usg co tydzień.
Mialam do siebie zal ze nic nie robie w domu i mowie dosc tego kobiety kiedys w polu ciezko pracowaly co ja sie bede cackać.To mam.Leze i sie martwie z polowa rozpieprzonej garderoby:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki.
zaprowadziłam Justę do przedszkola , poszłam do internisty i ..... ?
dał mi skierowanie na wszystkie wymienione przez ginekologa badania za wyjątkiem gr krwi i HIV. te dwa badania będę musiała zrobić na swój koszt . Jej jaka ulga zamiast zapłacić 192 zł zapłacę 62 zł. I to mi się podoba choć jeszcze bardziej by mi się podobało jakbym nic nie płaciła. Kobiety w ciąży powinny mieć odgórnie badania za darmo.
Co do karmienia. Chciałabym piersią ale zobaczymy jak będzie . Przy Justynie miałam mało pokarmu, część ściagałam co się dało , bo mała miała za słabe ssanie a jak była jeszcze głodna to jej dorabiałam sztucznego. i Tak było do ukończenia przez nią roku i 2 miesięcy .
A na co Ci dal?Mozesz wymienic?:)Ja tez chce isc i ciekawa jestem czy tez bedzie taka dobra dla mnie:)
Już może wkrótce...? Źródło: jeden rysunek dziennie , facebook Link do: #jedenrysunekdziennie | Facebook


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry