reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

To moźe nie warto czekać z wizytą u lekarza. Może powinnaś brać leki? Ja przy plamieniach w pierwszej ciąży brałam luteinę. Po tylu poronieniach lekarz nie sugerował, by w kolejnej ciąży zgłosić się po leki podtrzymujące ciążę?

Moj lekarz kazal zrobic bthcg na 3 dni przed @ o jesli pozytywna kazal brac duphaston 2x1
 
reklama
Jagi06 witam :-) ja jestem że Szczecinka :-) AnaMaria dziękuję, i Tobie również gratuluję, z resztą nam wszystkim majowym mamusiom :-) Myślicie że po poronieniu powinnam brać luteine? Wizytę mam dopiero 8 września, nawet nie miałam robionych badań bo było to pierwsze poronienie, samoistne w 5 tyg, lekarz powiedział że w tak wczesnym okresie to się zdarza dosyć często
 
Cześć dziewczyny, chciałbym dołączyć do Waszego grona. Termin @ mam jutro ale od wczoraj wychodzą mi testy pozytywne (cień cienia). Mam nadzieję, że już nic nie ulegnie zmianie. Termin porodu z kalkulatora 10 maj. Rok temu miałam identyczny termin porodu z młodszym synem , więc powtórka z rozrywki ;). Mąż twierdzi, że przeznaczenie. Jestem mamą 2 chłopców i teraz czekam na córkę :).
Mieszkam w Anglii więc mam utrudniony dostęp do położnej. Dopiero w 8tc najszybciej a o ginie można zapomnieć. Będę we wrześniu w Polsce to pójdę do ginekologa. :)
 
Ostatnia edycja:
Jagi06 witam :-) ja jestem że Szczecinka :-) AnaMaria dziękuję, i Tobie również gratuluję, z resztą nam wszystkim majowym mamusiom :-) Myślicie że po poronieniu powinnam brać luteine? Wizytę mam dopiero 8 września, nawet nie miałam robionych badań bo było to pierwsze poronienie, samoistne w 5 tyg, lekarz powiedział że w tak wczesnym okresie to się zdarza dosyć często

Hej,sa rozne opinie na temat luteiny czy duphastonu.Jedni uwazaja ze jesli sie nic nie dzieje po co brac.
Ja i moj lekarz uwazamy ze brac jesli ma pomoc w utrzymaniu ciazy to pomoze a jesli ma sie stac najgorsze (np.trafi sie na genetyke)to nawet tutaj nawet luteina nie pomoze.
 
trzymamy :))

A jak się czujecie? jakieś pierwsze dolegliwości? mnie ciągnie brzuch, bolą piersi i swędzą mnie. Nie mam ochoty na słodycze co jest dziwne bo je lubię, jem na słono :) i mam straszną ochotę na sok pomarańczowy, pije go litrami ;)
W poprzedniej ciąży z moim synkiem piłam sok pomarańczowy litrami i jadłam pomarańcze i mandarynki :)
 
reklama
Do góry