reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witajcie, dziewczyny :)
Tak bardzo chciałabym do Was dołączyć... Jestem po transferze dwóch zarodków. Betę zrobię w niedzielę lub w poniedziałek, sikacza się boję, nie chcę już widzieć jednej kreski.
Codziennie coś mi dolega - oby to były objawy ciąży, a nie moja wyobraźnia. Mam nadzieję, że to Dzidzie się zakopują i stąd te zawroty głowy, bóle brzucha, lekkie mdłości.
Trzymam za Was kciuki :)
 
reklama
Witajcie, dziewczyny :)
Tak bardzo chciałabym do Was dołączyć... Jestem po transferze dwóch zarodków. Betę zrobię w niedzielę lub w poniedziałek, sikacza się boję, nie chcę już widzieć jednej kreski.
Codziennie coś mi dolega - oby to były objawy ciąży, a nie moja wyobraźnia. Mam nadzieję, że to Dzidzie się zakopują i stąd te zawroty głowy, bóle brzucha, lekkie mdłości.
Trzymam za Was kciuki :)

Czekamy na Ciebie:)
A lekarz nie mowil kiedy zrobic bete?
Bierzesz jakies leki po transferze?
Trzymamy kciuki:)
 
Spróbuje na pewno bo caly dzien mnie dzis meczy, w pierwszej ciazy mialam zgage dopiero na koniec, a teraz sam poczatek i juz mnie meczy.....
 
Czekamy na Ciebie:)
A lekarz nie mowil kiedy zrobic bete?
Bierzesz jakies leki po transferze?
Trzymamy kciuki:)
Betę mam zrobić ok. 12 dpt, ale chyba zrobię dzień lub dwa wcześniej.
Biorę mnóstwo leków - doustnie, dopochwowo + zastrzyki, ale dla tej ciąży zrobię absolutnie wszystko. Zmuszam się nawet do picia kakao :)
 
O to faktycznie:(
Masz zalecenia lezenia?A jak sie czujesz?
To nasze drugie podejście. Po pierwszym cały czas leżałam, nic to nie dało. Teraz mam się oszczędzać,ale spacerować, żyć w miarę normalnie. Czuję się dobrze, tylko od transferu codziennie coś mi dolega - a to ciągnięcie w brzuchu, a to bulgotanie, teraz mam jakieś podrażnione sutki, boli mnie kręgosłup, trochę mnie rano mdliło i strasznie mi się kręciło w głowie. To wszystko mogą być też skutki uboczne leków, które biorę, dlatego staram się nie nakręcać. Ale prawda jest taka, że o niczym innym poza ciążą nie marzymy.
 
Bedzie dobrze:)
A ile zarodkow podano jesli mozna wiedziec?Wiecej niz 2?

Ja znow sie martwie bo zero zgagi,zero mdlosci tylko piersi rozm E :)
 
Jagi06 witam :-) ja jestem że Szczecinka :-) AnaMaria dziękuję, i Tobie również gratuluję, z resztą nam wszystkim majowym mamusiom :-) Myślicie że po poronieniu powinnam brać luteine? Wizytę mam dopiero 8 września, nawet nie miałam robionych badań bo było to pierwsze poronienie, samoistne w 5 tyg, lekarz powiedział że w tak wczesnym okresie to się zdarza dosyć często
ja straciłam drugą ciąże, w 5/6 tyg, lekarz zrobił mi badania krwi i wynik był, że miałam za mało progesteronu.A progesteron jest niezbędny do rozwoju ciąży. W kolejnej ciąży brałam od samego początku do 20 tc- jakoś tak. Teraz mam wizytę 7 września i zapytam czy mam brać czy nie. Ja byłabym spokojniejsza biorąc.

Dzisiaj moja koleżanka zrobiła test, cień się pojawił. Tak planowałyśmy abyśmy były w ciąży razem. Na razie cieszymy się po cichu. Kumpela jest dwa dni przed @. No ale skoro jest cień :p

Butterfly - trzymam mocno kciuki!!

Zgaga mnie męczyła w poprzedniej ciąży ale dopiero pod koniec, tzn od 7 mc ;)

Mi dzisiaj strasznie chce się spać ...
 
reklama
korci mnie by zrobić betę, ale wiem , że mam tendencję do wczesnych poronień , takich do 2 tygodni od spodziewanej miesiączki. Beta mi w tym nie pomoże , ewentualnie jeszcze bardziej zestresuje jak zobaczę , że jest mniej jednostek niż być powinno. Muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać. Te dwa tygodnie będzie koszmarne , miliony razy w toalecie w celu sprawdzenia czy nie ma krwi . Już tyle poronień samoistnych do 6tc przeszłam , że tego nie liczę, 3 razy miałam poronienie po 8 tygodniu ciąży, udokumentowane w karcie pacjenta . Choruję na endometrioze i z donoszeniem ciąży są mega problemy.
A co do bety jak robiłam przy pierwszej córce i wtedy robiłam w 6 tygodniu ciąży a było to 4 lata temu to płaciłam za to niecałe 20 zł , dokładnie nie pamiętam czy 15 czy 17 zł. A teraz u mnie w przychodni życzą sobie za to 50zł. Chyba ich pogięło :p

Właśnie, lekarz nie mówił Ci abyś brała luteine czy duphaston tylko jak dowiesz się o ciąży. W Twoim przypadlu jest to uzasadnione.
 
Do góry