reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Jak dziecko dobrze znosi taką temperaturę to ja też bym nie podawała leku, dopiero jak jest ponad 39 i słabo się czuje. Jeżeli po trzech dniach temperatura nie zejdzie to dopiero do lekarza.

paulamc mnie dziś bolał w nocy brzuch, mimo spania na lewym boku. Na prawym w ogóle nie śpię, lewy cały czas i trochę na wznak. Generalnie pół nocy się wiercę.

ZdechałKura- współczuje nocy. Jakieś wzdęcia go złapały. I współczuje tego zdarzenia, kurde!
 
Ludzi za kołkiem sa naprawdę czasami niepoważni a juz wyprzedzanie na pasach jak inne auto sie zatrzyma za to powinni zabierać prawko !

Współczuje nieprzespanych nocy ja dzisiaj tylko 2 razy siku a tak dopiero wstałam i jestem fajnie wyspana :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paula, dziękuję. Straszna , nieprzespana noc. T.zasnął o 3.00. Dostał espumisan 2 kaps, do tego polewalam mu tył ciepłą wodą jak siedział w wc. Chyba pomogło. Zaraz wstaję, żeby go wyszykowac do przedszkola. Dzisiaj odpuszczamy sobie trening. Piłka w odstawce.
Uważajcie na drodze, wczoraj jeden kretyn o mało nas nie wziął na maskę. Pasy, dwupasmowa jezdnia, na prawym pasie zatrzymało się auto. My schodzimy z wysepki. Jesteśmy na środku jezdni (na szczęście zeszlismy z lewego pasa), gdy zza tego samochodu wyjeżdża debil i przejeżdża niecałe pół metra od nas. Ku.wa, kretyn, naprawdę mało brakowało. Wrzucę link do spotted jak opublikują (w poście trochę poprzeklinalam, więc wrazliwym odradzam czytanie), bo nie dzwoniłam na policję ani nie zdążyłam zrobić idiocie zdjęcia (w torebce pełno gratòw), choć mogłabym, bo ten cymbał zaraz skręcił na parking przy Tesco. Ujechal może 10 metrów. Tylko, po co ryzykować starcie z jakimś młodym gnojkiem (już miałam doświadczenia - zostałam pobita w środku dnia, pisałam o tym kiedyś), i to w obecności T. A było już ciemno. Tak więc, ku przestrodze. Nie wiem, czy to opublikują, ale mnie trzęsie na samo wspomnienie.:realmad::crazy:
Zdechlakura-oj to mialas noc[emoji45]Wspolczuje bo przechodzilam z mloda ostatnio jelitowke i czuwalam z miska cala noc masujac brzuszek i trzymajac wlosy nad miska:(
U nas corki kolezanke tak potracilo.Szla z mama na pasach.Jeden sie zatrzymal a na prawym pasie nie.Dobrze ze mama byla na tyle zwinna i ja jakos odrzuciala na bok i byly tylko obtarcia itd.



To faktycznie nie da rady :(
Zapytam jeszcze czy można tak z dnia na dzień odstawić luteine?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja też mało co dzisiaj spałam. Teraz siedzę z małym w PPP jest badany przez psychologa. Moze coś się wreszcie ruszy.

Wczoraj bylismy odebrać wyniki. Godzina po 17 ciemno już a jakaś panienka jedzie bez świateł
 
Wczoraj wyslalam meza po kapuste kiszona na przeczyszczenie bo zawsze pomagalo.Zjadlam,wode wypilam i do 24 nic.Wzielam czopek i ruszylo.Rano to samo.Znow czopek:(Musze isc po ten syrop co pisalyscie.
Dzisiaj boli mnie glowa i du....[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanko do doświadczonych mam : jak objawia się 3-dniowka u dziecka ?
Mój mały miał cały dzień 37,9 gorączki i żadnych innych objawów. Teraz temp spada ale doszła do 39 i nie wiem co robić czy iść jutro do lekarza czy dalej obserwować. Podałam mu IBUM.
Dodam że mieszkam w ie i jak pójdę do lekarza to albo powie że mu przejdzie i nic nie stosować albo dostanę paracetamol.....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
3 dni gorączka nawet do 39 -40 stopni ,na 4dobe spadek gorączki i różowa wysypka.nie zawsze jest książkowo ze 3 dni gorączki - czasem 2,czasem 4.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No wlasnie zawsze tak myslalam a moja ginekolog stwierdzila ze odstawiamy jak skoncze opakowanie tak nagle szczerze to az jestem w szoku :( boje sie tak

Ja też z młodym odstawiłam tak jak Jagi. Też bym się bała, każdy lek który stosuje się dłużej trzeba stopniowo odstawiać
 
Do góry