reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Wczoraj wyslalam meza po kapuste kiszona na przeczyszczenie bo zawsze pomagalo.Zjadlam,wode wypilam i do 24 nic.Wzielam czopek i ruszylo.Rano to samo.Znow czopek:(Musze isc po ten syrop co pisalyscie.
Dzisiaj boli mnie glowa i du....[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wczoraj caly dzien umieralam z bólu brzucha, nie umiałam sie zalatwic... dzis rano zjadlam na czczo sliwki, popilam duza ilością wody i poprawilam kawa. Pomoglo [emoji3]
To co mam zrobic? Mam jeszcze luteine do soboty 12.11 a wizyte 17.11.
Moze pojde do rodzinnego i powiem ze zgubilam recepte nie wiem :(
Idz do rodzinnego. Mi czesto przepisywali tabletki anty jak mi sie konczyly a nie mialam możliwości do gina.

 
U nas noc tragedia, chyba spalam godzine. Mały się biedny meczyl i tylko u mnie na rękach chciał byc i tak całą noc..... jestem wykonczona ale przynajmniej widzę poprawe :) dziś już tylko 37,5 i stał się panem marudka, przetrwamy to jakoś ważne żeby czuł się dobrze


Ostatnio też pytalam lekarza co na zatwierdzenie i poleciła mi czopki. Przez moje niezdrowe jedzenie aż skrętu kiszek dostalam, już miałam na ip jechać ale czopki zadzialaly :) ból straszny więc lepiej zapobiegac niż się męczyć ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To co mam zrobic? Mam jeszcze luteine do soboty 12.11 a wizyte 17.11.
Moze pojde do rodzinnego i powiem ze zgubilam recepte nie wiem :(

Jak masz spoko rodzinnego to ci przepisze. Nie masz możliwości zadzwonić do ginekologa i ustalić stopniowe odstawianie? Bo to akurat byś miała wystarczająco tabletek i kontrola po zupełnym odstawieniu?
 
ja też byłam u internisty raz jak mi się skończyła recepta, ale nie chętnie chciała mi wypisać, powiedziała, że ona nie jest ginekologiem i nie wie, ale zalecenia były w systemie i na tej podstawie mi wypisała, ale kazała iść do położnej dopytać. Nie byłam, bo wiedziałam, że mam brać. Ja teraz też będę odstawiała dufaston, zostało mi jeszcze 1,5 opakowania. Pewnie zmniejszy mi dawkę na 1x.
 
Paula, dziękuję. Straszna , nieprzespana noc. T.zasnął o 3.00. Dostał espumisan 2 kaps, do tego polewalam mu tył ciepłą wodą jak siedział w wc. Chyba pomogło. Zaraz wstaję, żeby go wyszykowac do przedszkola. Dzisiaj odpuszczamy sobie trening. Piłka w odstawce.
Uważajcie na drodze, wczoraj jeden kretyn o mało nas nie wziął na maskę. Pasy, dwupasmowa jezdnia, na prawym pasie zatrzymało się auto. My schodzimy z wysepki. Jesteśmy na środku jezdni (na szczęście zeszlismy z lewego pasa), gdy zza tego samochodu wyjeżdża debil i przejeżdża niecałe pół metra od nas. Ku.wa, kretyn, naprawdę mało brakowało. Wrzucę link do spotted jak opublikują (w poście trochę poprzeklinalam, więc wrazliwym odradzam czytanie), bo nie dzwoniłam na policję ani nie zdążyłam zrobić idiocie zdjęcia (w torebce pełno gratòw), choć mogłabym, bo ten cymbał zaraz skręcił na parking przy Tesco. Ujechal może 10 metrów. Tylko, po co ryzykować starcie z jakimś młodym gnojkiem (już miałam doświadczenia - zostałam pobita w środku dnia, pisałam o tym kiedyś), i to w obecności T. A było już ciemno. Tak więc, ku przestrodze. Nie wiem, czy to opublikują, ale mnie trzęsie na samo wspomnienie.:realmad::crazy:
Miałam podobną sytuację na przejściu dla pieszych w drodze do pracy. Niektórzy kieerowcy to skończeni idioci.
 
reklama
Dziewczyny czy ma już któraś z Was poduszkę do spania i czy się sprawdza? Lepiej się z nią śpi? Chcę kupić i nie woem czy lepsze są te krotsze czy te mega dlugie? Na alledrogo jest tego pełno i w sumie różnią się od siebie. :(
 
Do góry