reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
ZdechlaKura - to opinii nie dostaniemy jak sie spi ale moze Twoj syn powie czy wygodnie hihi oboje mieliscie ciezka noc wiec pewnie ta bedzie lepsza :)
 
Dziewczyny napisałam na jakimś forum administracji prośbę o zamknięcie naszej grupy - stworzenie prywatnej. Szczerze to nie mam pojęcia jak to zrobic, ale póki co nikt sie za to nie zabrał to spróbowałam tak :). Zobaczymy co z tego wyjdzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Fajnie,dzięki może będzie jakaś reakcja. Chyba większość z nas jest za zamknięciem grupy dla ogółu. Większość z Nas kończy już I trymestr więc było dużo czasu na dołączenie . Nie mam nic przeciwko nowym forumowiczom ale za naszą zgoda . Daj znać jeśli Ci odpiszą :)
 
Hej dziewczyny, dawno dawno nie pisałam bo poprostu nie miałam na to czasu i siły. Kupiliśmy mieszkanie, przeprowadzka to wszystko nie było nawet czasu Was poczytać więc pewnie nie nadrobię. Wczoraj zaczęłam 14 tydz. Czuję się bardzo dobrze, oprócz strasznej cery, masakra z córką tak nie miałam. Mam nadzieję że to na synka :-)

A i pytanie do mam które mają już dzieci moja 2,5 letnia córka od jakiegoś czasu robi strasznie twarde kupy, jak kamień. Próbowałam już ogórki kiszone, jabłka.. Nic nie pomaga, ma ktoś jakąś radę? A robi tak od czasu jak miała grupę żołądkowa jakieś 3 tyg temu.
 
A ja przeprowadzam kwarantanne. TŻ chodzii zasmarkany, zakaszlany i boję się, że się zaraże. Śpię osobno :D

Ps. zjadłam dzisiaj chyba wiadro ogórków kiszonych. Z toalety nie schodze.
 
reklama
Powiem Wam ze to moje leżakowanie od dłuższego czasu dało mi sie we znaki :)
Dzisiaj bylismy na zakupach z mężem bo juz mozemy sobie na to pozwolić ( mam nadzieje ze nic sie nie zmieni ) i zakupy moze trwały 1,5 h a ja byłam taka zmęczona.
Nogi wchodziły mi do tyłka, plecy strasznie bolą :)
Oj nie dość ze brak kondycji to jeszcze to moje leżenie wcale nie pomogło.
Ale najważniejsze zeby dzidziuś był zdrowy :)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry