reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Niestety tak jest..
Cieszę się, że więcej ciąż nie planuję.


Kurcze. Spałam 3 godz w nocy, a teraz też nie mogę usunąć i odespać. Chyba się ubiorę i wstanę już, bo bez sensu tak leżeć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rukmini co a su..., współczuję ci bardzo. Ja też coraz bardziej jestem przekonana do cc. Boję się sn i nie pokonam tego strachu

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jestem nie wyspana ;/ moje dziecko wstał o 6 i marudne takie ze mam dość ;/ narysuj samochód, narysowalam. Narysuj babcie jak siedzi, narysowalam. Mówię mu pokoloruj, a ten w krzyk ze nie lubi ludzi fuuj i wrzask...i zrozum dziecko...;/ a przede mną pół dnia sam na sam z marudnym buntownikiem bo mąż po nocce. Ratuuunku
 
Super

W poradni dowiedziałam, się że mogłam odrazu sama wniosek napisać. Nie potrzebna mi była szkoła. Żałuję, że dałam się zwodzic rok, no ale trudno. Ważne żeby mały dostał diagnozę i ktoś mi pomoże w pracy z nim


Super, w którym jesteś tygodniu? Ja z małym poczułam ruchy w 16tc. Teraz mam nadzieję, że wcześniej. Narazie czuję raczej jelita, no i rano mam taką wystajaca kulkę, muszę zapytać lekarza czemu tak się dzieje

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Z OM 14t3d a z usg w poniedziałek będzie 16t

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha chciałam spróbować dziś nie brać tabletki przeciw wymioty ale wytrzymalam godzine.... Po godzinnym witaniu się z panem sedesowym Podałam się :(
Kiedy to się skończy ????? !!!!! Już zaczęłam 15tydzień a dalej mnie Tak męczy.....

JAGI zdrowka kochana !!!!


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć ☺ ja na szczęście nie mam problemów (na razie) ze snem. Dzisiaj spałam z moją córką bo mąż rano do pracy i nie chciał nas budzić. Po czym przyszedł rano do sypialni i szukał twardego dysku w szafce nocnej :mad: oczywiscie nas obudził na szczęście zasnelyśmy dalej :)
Ja wstałam dzisiaj z bólem ucha :( niestety nie mogę bo sobie zakroplić kropelkami. Czytałam, że pomocna jest woda utleniona wkropiona do ucha. Czy kiedyś stosowałyście? A może znacie jakieś sposoby na bolące ucho?? Najgorsze że dzisiaj sobota i nie ma jak iść do lekarza..
 
Cześć [emoji5] ja na szczęście nie mam problemów (na razie) ze snem. Dzisiaj spałam z moją córką bo mąż rano do pracy i nie chciał nas budzić. Po czym przyszedł rano do sypialni i szukał twardego dysku w szafce nocnej :mad: oczywiscie nas obudził na szczęście zasnelyśmy dalej :)
Ja wstałam dzisiaj z bólem ucha :( niestety nie mogę bo sobie zakroplić kropelkami. Czytałam, że pomocna jest woda utleniona wkropiona do ucha. Czy kiedyś stosowałyście? A może znacie jakieś sposoby na bolące ucho?? Najgorsze że dzisiaj sobota i nie ma jak iść do lekarza..
Ja kiedyś stosowałam. Trochę pomogło tylko, że podobno nie wolno. Ja jeszcze smaruję olejkiem kamforowym wokół ucha, albo u mamy mam takiego kwiatka co sok się z niego na wate wyciska i wkłada delikatnie ta watke do ucha

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam,
Ja też się nie wyspałam. 3 razyy siusiu w nocy i nad ranem jeszcze. Nic mi sie nie chce, ale mieszkanie zarosło kurzem i skacze po krzesłach, sięgam tam, gdzie od miesięcy nie scierane. I czuje się już taka zmeczona. A dopiero zrobiłam kuchnie. Nienawidzę sprzątać. :(
 
reklama
Do góry