reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Chciałam córkę, ale najważniejsze, że jest zdrowe. Płeć - muszę się przyzwyczaić do tej myśli. Kocham te maleństwo bez względu na płeć.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam 2 synów :) jeśli 3 będzie syn to też super , ważne żeby był zdrowy :) . Ja chyba też jestem mamą chłopców :)
 
Asia gratulację';)

I dziewczyny na tym zakończę;/ nikomu nie odpiszę cały dzień na mieszkaniu mycie okien ram szorowanie parapetów, mycie podług trochę przy skręcaniu mebli pomogłam i ani ręką ani nogą nawet nie mogę wstać do torebki bo wyniki morfologi mi przyszły on line
 
Asia gratulację';)

I dziewczyny na tym zakończę;/ nikomu nie odpiszę cały dzień na mieszkaniu mycie okien ram szorowanie parapetów, mycie podług trochę przy skręcaniu mebli pomogłam i ani ręką ani nogą nawet nie mogę wstać do torebki bo wyniki morfologi mi przyszły on line
Taki maraton to chyba nam nie wskazany[emoji6] odpoczywaj teraz spokojnie.

Arya ja z niecierpliwością czekam na płeć Twojego maluszka, bo jak dobrze pamiętam to Wasze staranka były kilka dni przed owu[emoji5]? Jeśli trafił Wam się synek, to obala całą teorię, ktora mówi że plemniki męskie żyją krócej niż żeńskie [emoji5]
 
Taki maraton to chyba nam nie wskazany[emoji6] odpoczywaj teraz spokojnie.

Arya ja z niecierpliwością czekam na płeć Twojego maluszka, bo jak dobrze pamiętam to Wasze staranka były kilka dni przed owu[emoji5]? Jeśli trafił Wam się synek, to obala całą teorię, ktora mówi że plemniki męskie żyją krócej niż żeńskie [emoji5]
Nasze ostatnie starania były 3 dni przed owulacja, więc obalam ten mit.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Taki maraton to chyba nam nie wskazany[emoji6] odpoczywaj teraz spokojnie.

Arya ja z niecierpliwością czekam na płeć Twojego maluszka, bo jak dobrze pamiętam to Wasze staranka były kilka dni przed owu[emoji5]? Jeśli trafił Wam się synek, to obala całą teorię, ktora mówi że plemniki męskie żyją krócej niż żeńskie [emoji5]
A kto to za nas zrobi?? Już bym chciała się wprowadzić a ty nadal daleko
 
Taki maraton to chyba nam nie wskazany[emoji6] odpoczywaj teraz spokojnie.

Arya ja z niecierpliwością czekam na płeć Twojego maluszka, bo jak dobrze pamiętam to Wasze staranka były kilka dni przed owu[emoji5]? Jeśli trafił Wam się synek, to obala całą teorię, ktora mówi że plemniki męskie żyją krócej niż żeńskie [emoji5]
:) tak Olcia , też jestem ciekawa. Starania 9 i 11dc a owu 14dc. Pokazywałam zdj usg dziewczynom z planowania płci więc na razie wszyscy są zgodni że dziewczynka :) . Ale tak naprawdę będzie wiadomo w grudniu jak będę miała drugie usg :)
11dc może być jeszcze na chłopca bo to 3 dni. Liczę że będzie jednak z 9dc i męskie nie przetrwały :) . Miałam spełnione tylko niektóre warunki: potwierdzone owu, niskie pH, magnez +B i wapno. To bardzo mało w porównaniu do starań innych.
Zobaczymy :)
 
reklama
Do góry