reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja dużo obowiązków przerzucilam na męża [emoji5] zawsze normalnie sprzątam ja. Ale w pierwszej ciąży miałam problemy i teraz jesteśmy trochę przewrazliwieni na tym punkcie. Na dodatek mam dobrą pracę i chciałabym pracować jak najdłużej mojemu mężowi też na tym zależy, dlatego grzecznie sprząta dom i nie protestuje[emoji5]

Ola to trochę większe sprzątanie bo wykańczamy nowe mieszkanie, ale on mi bardzo dużo pomaga te okna to praktycznie on umył. Też nie będę na niego wiecznie czekać bo jest kierowcą zawodowym więc w domu bywa czami gościem.Ale chyba rzeczywiście się zmęczyłam bo teraz weszła jego siostra i czemu taka blada jestem a zaraz za nią teściowa i to samo;/
 
reklama
A gdzie Masz położone łożysko? Bo podobno jak na przedniej ścianie to słabiej się czuje ruchy..u mnie pierwsza ciaza to tez później będą.juz nie mogę się doczekać [emoji4]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
W 11tygodniu zasłaniało szyjke a w 13 już tworzyło się na tylnej ściance. Teraz nie pytałam.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola to trochę większe sprzątanie bo wykańczamy nowe mieszkanie, ale on mi bardzo dużo pomaga te okna to praktycznie on umył. Też nie będę na niego wiecznie czekać bo jest kierowcą zawodowym więc w domu bywa czami gościem.Ale chyba rzeczywiście się zmęczyłam bo teraz weszła jego siostra i czemu taka blada jestem a zaraz za nią teściowa i to samo;/
No tak wiadomo że chcecie być szybko u siebie. Dobrze ze jeszcze poczatki i brzuszek nie przeszkadza. Bo później byłoby trudniej.
 
I ja się witam z rana, 2:50 siusiu i już pospane. Leżę i myślę czy wszystko ok z moją Kruszynką. W czwartek mam wizytę i stres mnie już męczy
 
reklama
168 cm

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
I jest za krótka czy za długa? Ja mam 11cm więcej i też mogę się nie wpasować w wymiary poduchy :)
Ja tez mam zawroty i mroczki przed oczami ledwo wychodze po schodach do pokoju i od razu siadam bo czuje ze zemdleje :(
Ogolnie czuje szybszy puls.
Kusi mnie ta poduszka do spania bardzo ale zamowie dopiero po genetycznych a to juz w najblizszy czwartek :)
I mnie się takie zawroty+ duszności zdarzają. Normalnie przed ciążą też tak miałam, ale o wiele rzadziej, bo przyspieszony puls mam w sumie od młodzieńczych lat. Teraz w okolicach 100, lub powyżej to raczej norma :)
 
Do góry