reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

dadzi

Moderatorka
Dołączył(a)
29 Sierpień 2016
Postów
11 473
Hej, hej :)
Jeszcze tak po cichu i nieśmiało ale może są jakieś mamy majowe albo takie które planują być i wkrótce testowanko ;)?
Ja dopiero po testowaniu (wczoraj), więc świeża sprawa, jestem delikatnie zestresowana bo wiem, że na tym etapie wszystko może się jeszcze stać.
 
reklama
Hej, mogę dołączyć?? ja robiłam test w czwartek była ledwo widoczna kreseczka i w sobotę już wyrazniejsza :-) z moich obliczeń termin na 1 maja ale jestem jeszcze przed wizytą
 
To moje testy na pierwszym słabo widać na zdjęciu 14724660770362047180963.jpg
 

Załączniki

  • 14724660770362047180963.jpg
    14724660770362047180963.jpg
    814,1 KB · Wyświetleń: 2 536
Również nieśmiało się witam. [emoji4] Test wykonany dokładnie tydzień temu. Termin według ostatniej miesiączki to 1 maja. [emoji4] [emoji255]
 
Również nieśmiało się witam.
emoji4.png
Test wykonany dokładnie tydzień temu. Termin według ostatniej miesiączki to 1 maja.
emoji4.png
emoji255.png

Witam w klubie. Tez zrobilam test rowno tydzień temu wieczorem i wyszla slaba ale dobrze widoczna druga kreska. Dwa dni pozniej kupilam drugi test, mialam zamoar zrobic nast dnia rano ale nie wytrzymalam i zrobilam od razu, wyszla piekna gruba kreska :) z miesiaczki wychodzi termin 2 maja
 
Witajcie, mi również kilka dni temu wyszła słaba kreska, dwa dni później mocniejsza, umówiłam się na Wizytę ale dopiero 13 Września, troszkę się stresuje. Termin z kalkulatora na 5 maja :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy mamusie :-) widzę że trochę nas się tutaj zbiera. Może coś o sobie? Ja jestem już majowa mama 2014, mam córeczke. Jestem po poronieniu W czerwcu, więc mam nadzieję że teraz będzie wszystko ok. Wizytę mam na 8 września :-)
 
reklama
Też jestem już mamą. Synuś w lipcu skończył 3 lata. [emoji4] [emoji173]
Moja pierwsza wizyta za tydzień 5 września. Mam nadzieję, że będzie już coś widać. Oby.

Powodzenia mamusie! [emoji4]
 
Do góry