reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dzięki, dziewczyny :)

Jagi, podali mi dwa zarodki. Modlę się, żeby oba zostały z nami, ponieważ znów nie mamy mrozaków :(
Piersi normalnie mam w rozmiarze E, teraz mnie tylko sutki bolą. Chociaż dziś najbardziej boli kręgosłup. Zgagą się nie przejmuj- nie każda kobieta ją ma. A objawy jeszcze mogą Cię dopaść i wtedy zatęsknisz za tym, co teraz ;)
 
reklama
Dadzi no właśnie dlatego czekam do wizyty, a do niej jeszcze trochę... Na własną rękę niczego nie chce brać.

Co do dolegliwości ciążowych u mnie tylko bolące piersi, ale jeszcze wszystko przed nami dziewczyny. Witam nowe mamy :-)
 
ja straciłam drugą ciąże, w 5/6 tyg, lekarz zrobił mi badania krwi i wynik był, że miałam za mało progesteronu.A progesteron jest niezbędny do rozwoju ciąży. W kolejnej ciąży brałam od samego początku do 20 tc- jakoś tak. Teraz mam wizytę 7 września i zapytam czy mam brać czy nie. Ja byłabym spokojniejsza biorąc.

Dzisiaj moja koleżanka zrobiła test, cień się pojawił. Tak planowałyśmy abyśmy były w ciąży razem. Na razie cieszymy się po cichu. Kumpela jest dwa dni przed @. No ale skoro jest cień :p

Mi dzisiaj strasznie chce się spać ...
Dzięki, dziewczyny :)

Jagi, podali mi dwa zarodki. Modlę się, żeby oba zostały z nami, ponieważ znów nie mamy mrozaków :(
Piersi normalnie mam w rozmiarze E, teraz mnie tylko sutki bolą. Chociaż dziś najbardziej boli kręgosłup. Zgagą się nie przejmuj- nie każda kobieta ją ma. A objawy jeszcze mogą Cię dopaść i wtedy zatęsknisz za tym, co teraz ;)

Zostaną:)Mnie tez pobolewal kregoslup ale nie wiem czy to z oznak ciazy czy dlatego ze duzo jezdze samochodem.
Zadowolona jestes z kliniki?Ja kiedys myslalam o przedimplatacyjnym badaniu zarodkow..Ale postanowilam zaryzykowac ostatni raz....
 
Hej, mi z obliczeń wynika, że poród na 4 maja. Do lekarza idę teraz 1 września i tylko się obawiam, czy to nie za szybko żeby widzieć cokolwiek? To moja pierwsza ciąża pełna obaw, ponieważ mam niedoczynność tarczycy, a do endokrynologa dopiero w październiku.. Nie wiem co teraz z tym fantem :/
 
Hej, mi z obliczeń wynika, że poród na 4 maja. Do lekarza idę teraz 1 września i tylko się obawiam, czy to nie za szybko żeby widzieć cokolwiek? To moja pierwsza ciąża pełna obaw, ponieważ mam niedoczynność tarczycy, a do endokrynologa dopiero w październiku.. Nie wiem co teraz z tym fantem :/

Hej:)
Aby zobaczyc bicie serduszka moze byc za wczesnie ale pewnie bedzie widac pecherzyk:)
Moze na wizycie u gina zapytaj co z endykrynologiem?Sprobuj sie umowic na wczesniejsza wizyte.
Mi moj endykrynolog powiedzial ze "zobaczymy sie jak Pani zaciąży":)Wiec ja po wizycie u gina 12.09 pojde do endykrynologa.
 
Paulina, super ze widziałaś pęcherzyk, nie wiem jak ja wytrzymam do 13 września, wrrr dwa tygodnie jeszcze.
Ja co chwile sprawdzam wyniki bety ale nic nie ma :-( mają być wieczorem ale ja taka niecierpliwa jestem, że wszystko chciałbym już :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny powodzenia w ciążach :) ! oby każda z was ujrzała 2 kreseczki i szczęśliwe dotrwała do końca ciąży ;)
przyszła mama marcowa 2017 :)
 
Do góry