reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja mam bliską przyjaciółkę w UK i już ustaliliśmy że jak wszystko bedzie ok i poznam płeć to jej daje pieniążki i kupi mi trochę ubranek. Poza tym trochę ubrane da mi od siebie. Ma dwoje dziecko które ubiera super a poza tym jest mistrzynią wyprzedaży no ale w UK też te wyprzedaże są prawdziwe.


Jagi, Kachna trzymam kciuki za wasze wizyty!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak dokladnie tu wprzedaz jest wyprzedaza, teraz w grudniu to ubranka po £ 1-3 funty sie pokupuje, a jeszcze jak lubi szukac to wynajdzie za naprawde grosze wszytsko...
Ja mieszkam kolo centrum outlet, tu same ceny sa nizsze z racji na poprzednie kolekcje, ale ja nie jestem jaka bierzaca z moda dla siebie ani tym bardziej dla dziecka....i od tych cen jeszcze robia wyprzedaze, GAP, NEXT, CLARKS, TIMBERLAND- smiesze ceny za to wsyztsko, w Polsce jak weszlam do Clarkas i zobaczylam buty po 150-250zl dla niemowlaka to zaniemowilam. Ja place £5-10 maxczyli max. 50zl, dla mojego 8 letniego juz syna buty z Timberlanda skorzane sa po 50-60zl

WIEC NA ZAKUPY DO UK W LISTOPADZIE BARDZO TANIE BILETY MAMUSKI
 
reklama
zobacze w weeekend, nie mam pojecia ale sprawdze na stronie czy wysylka jest na EU mozliwa
Wysylka chyba mozliwa tylko nie ma takich wyprzedazy on line jak normalnie w sklepie chyba.
Asia669 bedzie dobrze

Ja mam tylko dwie pary spodni ciazowych. Z kurtka to nie wiem co, bo nie będę kupować tylko na jedną zimę. Muszę popatrzeć po sklepach i coś wybrać jak się lepiej poczuje



Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak dokladnie tu wprzedaz jest wyprzedaza, teraz w grudniu to ubranka po £ 1-3 funty sie pokupuje, a jeszcze jak lubi szukac to wynajdzie za naprawde grosze wszytsko...
Ja mieszkam kolo centrum outlet, tu same ceny sa nizsze z racji na poprzednie kolekcje, ale ja nie jestem jaka bierzaca z moda dla siebie ani tym bardziej dla dziecka....i od tych cen jeszcze robia wyprzedaze, GAP, NEXT, CLARKS, TIMBERLAND- smiesze ceny za to wsyztsko, w Polsce jak weszlam do Clarkas i zobaczylam buty po 150-250zl dla niemowlaka to zaniemowilam. Ja place £5-10 maxczyli max. 50zl, dla mojego 8 letniego juz syna buty z Timberlanda skorzane sa po 50-60zl

WIEC NA ZAKUPY DO UK W LISTOPADZIE BARDZO TANIE BILETY MAMUSKI
To chyba bede do Ciebie miala prosbe w grudniu jak wszystko bedzie dobrze:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wysylka chyba mozliwa tylko nie ma takich wyprzedazy on line jak normalnie w sklepie chyba.



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Na "clerance" musisz patrzyc jak wybierasz opcje kupna, i tak mozna do PL, wybierasz kraj z ktorego zamawiasz POLSKA i wysylke tez moze byc Polska.
Fakt ze w sklepie trafia sie rzeczy ktore beda tansze bo naprzyklad jest pudelko podarte czy brudne i robia 50% off z tego
 
Na "clerance" musisz patrzyc jak wybierasz opcje kupna, i tak mozna do PL, wybierasz kraj z ktorego zamawiasz POLSKA i wysylke tez moze byc Polska.
Fakt ze w sklepie trafia sie rzeczy ktore beda tansze bo naprzyklad jest pudelko podarte czy brudne i robia 50% off z tego
O dzieki za cenne wskazowki:)
[emoji173][emoji9]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was przyszłe mamusie :) czytałam rzetelnie wasze posty i postanowiłam dołączyć do waszego grona. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie :) Jutro mam wizytę u ginekologa, jest to 10 t 0dc. Strasznie sie denerwuję ponieważ 4 tygodnie temu nie bylo jeszcze serduszka
 
Witam was przyszłe mamusie :) czytałam rzetelnie wasze posty i postanowiłam dołączyć do waszego grona. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie :) Jutro mam wizytę u ginekologa, jest to 10 t 0dc. Strasznie sie denerwuję ponieważ 4 tygodnie temu nie bylo jeszcze serduszka
U mnie w 8 zaczelo bic w poprzedniej ciazy, tez mialam stracha...ale bedzie dobrze..:rofl::rofl:
 
reklama
Do góry