reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja też idę tylko na usg bo mam takie same zdanie jak Jagi. Zresztą straszny wrażliwiec ze mnie. Gdyby testy wyszły zle do końca ciąży bym się tym dreczyła

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niecierpliwa gratuluje podwojnej ciazy <3 ale slodko, ja bym chyba oszalala z radosci.

I udanych wizyt reszcie mam tez gratuluje :)


Ja Zuze zaprowadzilam do przedszkola, zrobilam zakupy, posprzatalam w domu i chyba czas na drzemke bo odlaczyli prad, albo cos robia albo od wiatru bo wieje dzis strasznie. Czuje tez sie w miare dzis.
Wracajac do mojego meza, troche poprawil zachowanie ale zobaczymy na ile. Chociaz wczoraj bylam u kolezanki i opowiadala mi o sytuacji jaka miala miejsce w wekend u naszych znajomych. Mieli 10 rocznice a jej maz sie schlal i wyzywal od najgorszych przy wszystkich. Masakra.

U nas patologicznie nie jest, ale trzeba popracowac nad tym zeby było lepiej troche :) ja jestem wymagajaca osoba i nie odpuszczam takze porzadek z chlopem zrobie :D

A mam pytanie, na pierwszym usg mialam tylko pecherzyk ( lekarz ponoc widzial cialko zolte i cos pulsujacego ale chyba byl zmeczony i mial juz po calym dniu przewidzenia) i czy jest mozliwosc zeby na kolejnym usg za tydzien okazalo sie ze jestem np w ciazy blizniaczej??

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niecierpliwa gratuluje podwojnej ciazy <3 ale slodko, ja bym chyba oszalala z radosci.

I udanych wizyt reszcie mam tez gratuluje :)


Ja Zuze zaprowadzilam do przedszkola, zrobilam zakupy, posprzatalam w domu i chyba czas na drzemke bo odlaczyli prad, albo cos robia albo od wiatru bo wieje dzis strasznie. Czuje tez sie w miare dzis.
Wracajac do mojego meza, troche poprawil zachowanie ale zobaczymy na ile. Chociaz wczoraj bylam u kolezanki i opowiadala mi o sytuacji jaka miala miejsce w wekend u naszych znajomych. Mieli 10 rocznice a jej maz sie schlal i wyzywal od najgorszych przy wszystkich. Masakra.

U nas patologicznie nie jest, ale trzeba popracowac nad tym zeby było lepiej troche :) ja jestem wymagajaca osoba i nie odpuszczam takze porzadek z chlopem zrobie :D

A mam pytanie, na pierwszym usg mialam tylko pecherzyk ( lekarz ponoc widzial cialko zolte i cos pulsujacego ale chyba byl zmeczony i mial juz po calym dniu przewidzenia) i czy jest mozliwosc zeby na kolejnym usg za tydzien okazalo sie ze jestem np w ciazy blizniaczej??

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Powienien widziec dwa pecherzyki ale drugi mogl sie schowac.Nigdy nic nie wiadomo w tak wczesnej ciazy jak bylas wtedy na usg.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam rh ujemny. W związku z tym mam badany odczyn coombsa, czyli czy są wytwazane p/ciała, w sytuacji gdyby dziecko miało rh dodatnie. Wykrywa poczatki choroby hemolitycznej. Monitoruje to. Ale dopytaj się lekarza. Ja piszę, jak to rozumię. Mam dokladniejsze wiadomosci,ale materialy z kursu zostawilam w pracy.
 
Cytomegalia z krwi.

Juz po, blizniaki dwujajowe z serduszkami bijacymi ! :)

Ale czad! Gratulacje!

Dziewczyny pare postow wczesniej podawaly argumenty za i przeciw.
Cofnij pare stron.
To jest tylko wynik pradopodobienstwa i nie mowi czy dziecko bedzie zdrowe czy nie.Zreszta zaden test nie daje pewnosci.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Haha, parędziesiąt stron :D

Ja nie będę robic testów, tylko usg jak zmieszczę sie w terminie, bo w pierwszej ciąży gin byl na urlopie i wizyta wypadla mi jakos 13t6d i gin powiedzial, ze juz za późno sprawdzać przeziernosc itd. Dotrwalam do konca i mam na szczęście zdrowe dziecko,
 
reklama
Ja tam na mojego meza tez nie moge narzekac, jest dobrym człowiekiem, nie pije, nie pali, nie wychodzi z kumplami. Prawie zawsze jak gdzies idziemy, idziemy razem. Ostatnio sie nerwowy zrobil i sie czasem sprzeczamy ale w granicach normy [emoji4] najczęściej sie wkurzam na niego bo zawsze musze mu mowic zeby posprzątal w domu, sam od siebie to nigdy. Obydwoje pracujemy wiec jest sprawiedliwie jak oboje sie zajmujemy domem...

 
Do góry