reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Adaptery do fotelika sa potrzebne do zamontowania wózka w stelazu tak?
Czy maja jeszcze jakąs inna funkcje np.podczas montażu w samochodzie?
Moje 10 lat od poprzedniej ciazy to jak przeniesc się w czasy dinozaurowTyle sie zmienilo i tyle nowosci.Nie nadązam.
A widzialyscie te wiaderka do kąpania zamiast wanienki?W czym to jest takie innowacyjne?Pozycja dziecka podczas kąpania?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, tylko po to i tylko wtedy kiedy fotelik jest innej firmy niż wózek.


Jak się sporo jeździ z dzieckiem to bazę warto kupić. Pasy oplatujesz za każdym razem a bazę raz i jeszcze dźwiękiem informuje że jest dobrze wpieta. Mi to dawało ogromny komfort bo często człowiek z maluchem jest zmęczony i rozkojarzony, a potem się zastanawia czy na pewno ok jest. Tylko faktycznie to duzy wydatek i tylko dla podróżników.

Wiaderko mnie nie przekonało, ale nie doczytywalam. Na pewno krócej służy niż wanienka.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiaderka do kąpania widziałam już kilka lat temu jakoś też nie widzę w nic fajnego.
Zastanawiam się natomiast nad składaną wanienką bo mam małą łazienkę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Faktycznie widzialam takie.Super jesli chce sie zabrac z soba gdzies badz zeby nie zajmowala pol lazienki.Nie wiem jak cenowo stoją.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie wiaderko nie przekonuje. Co do fotelika to można dziecko na chwile i to sporadycznie wozić. Tez chciałabym isofix kupić skoro mam taką funkcję w samochodzie, wiem ze to trochę kosztuje.
Lewatywe nie odbieram za bolesna. Może mało komfortowa ale ujdzie.
Dziś znów siku mnie obudziło i nie mogłam usnac. Lekko przysnelam tylko
 
[QUOTE="asiucha-L, post: 14402825, member: 35261



Ja zastanawiam się czy tego usg z badaniem wad nie zrobić u specjalisty który posiada certyfikat (są lekarze ginekolodzy którzy kończą w tym kierunku specjalne kursy i ich nazwiska są wpisane na stronie ale nie pamietam adresu)
Zastanawiam się i wiem że chorego dziecka bym nie chciała i w ale cię nie potępiam za takie myślenie bo ja tyle lat czekałam na dziecko że gdyby było z nim coś nie tak to bym się załamała.

Ja na swojego synka tez dlugo czekalam i wtedy bylo mi bez roznicy chcialam go i tyle! Chcialam sie do niego przystosowac.
Teraz jakbym miala wybor to bym to przemyslala, bo utrudnilabym zycie wszytskim jesli drugie moje dziecko byloby niepelnosprawne (w sensie wymagajace 100% opieki przez cale jego zycie) to to daje duzo do myslenia...szczegolnie tez co by bylo jakby mnie zabraklo!










Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
Niezdrowe i absolutnie tylko na krótkich dystansach. Nie rozumiem czemu matki robią to własnym dzieciom...

Ja mialam gondole ale moje dziecko wogole nie chcialo jezdzic w gondoli, fotelki wpinany w stelaz wozka dla mnie rewelacja, moj maly kochal to przestawal plakac byl jak aniolek.
Poza tym ja bardzo czesto jezdzila do Polski autem, to ok 18-20 godzin jazdy, oczywiscie w foteliku.Mozecie nie wierzyc ale moje dziecko spalo zawsze w aucie czy to podroz godzinna czy 15 godzinna, do tej pory jazda autem go usypia, nie przesypia calej podrozy ale ponad polowe zawsze spi
 
reklama
Z ta gondola to różnie bywa, mój syn nawet 20 minut w niej nie chciał leżeć. Próbowałam odkładać go gdy spał , zaraz się budził,a nasze spacery kończyły się szybko i.zawsze na rękach..... . odkąd zaczęliśmy używać fotelika samochodowego potrafił na spacerze przespać 3 godziny !!!! Więc uwierzcie wszystko wyjdzie w praniu bo ja też byłam przeciwnikiem takich spacerów, ale 20 minut snu i ciągły płacz, a 3 godziny jest dużą różnica :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A wiesz czemu tak było bo prawdopodobnie była to dla niego zabyt duża przestrzeń wysoka buda czasami wystarczy zarzucić pieluszke żeby zrobić mniejszą przestrzeń.
Ale oczywiście każde dziecko inne tak czy siak na pewno długie trzymanie dziecka w foteliku nie jest zdrowe
 
Do góry