reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja już po :) dzidzia w macicy ma 8mm i żyje bo jest przepływ krwi ale serduszka jeszcze nie słyszałam. Ale póki co wsZystko na dobrej drodze :) kamień z serca uff :)

ckais65gb28rwhsn.png
Super[emoji11]Ktory tc?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja swojego karmiłam jakoś 4 miesiace bo jak wróciłam do pracy nie było regularności mimo odciągania pokarmu.
Nie nastawiam się nijak póki co. Ja dzisiaj zapisuję się na prenatalne usg. zobaczymy na kiedy termin mi da.
A co do wagi u mnie też z 1,5 kg +
 
No tak, zaczęłaś 11 :)
Wszystko się zgadza



Ja robiłam krew w szpitalu podczas drugiego porodu bo....zapomniałam dokumentu z domu[emoji14]i mi zrobili tam w laboratorium na cito, dali dokument, kazali zalaminować i trzymać na wieki wieków :)


Ja karmiłam piersią obie dziewczyny, Martynkę krócej, jakoś 7 mc, Pati pond rok. Teraz też bym chciała, ale jak będzie jakiś kłopot właśnie typu kolki, albo małe przybieranie na wadze to nic na siłę.

Ja dzisiaj mam wizytę, ale jak mówiłam pewnie bez usg. Niestety z wyników badań wynika, że mam zapalenie dróg moczowych więc czeka mnie antybiotyk, mam też niskie żelazo więc będę musiała brać leki. Położna mnie dziś zważy i czuje, że trochę jest.

Dziś pierwszy raz zwymiotowałam....Wczoraj wieczorem nagle straciłam moc, zaczęłam mega bolećmnie głowa i mega mdłości (ale tortille zjadłam :p). Rano wstałam, było ok, wróciłam z przedszkola i poszło, nagle...i od razu po tym zachciało mi się jeść...Teraz jest ok, spać mi się chce, ale do tego już przywykłam.

Miałam też sen. Śnił mi się chłopiec, mój synek :) i gondola do której się nie mieścił hahahaha A synek zwał się Julian ;) Był taki śliczny :))))
Dadzi odezwijn sie po wizycie.Ja jeszcze ani razu nie wymiotowałam.

Dobrze ze tez uwazasz ze nic na siłe.
Ja wtedy uparlam ze co "ja nie wykarmie swojego dziecka,ja?!!"Mala wyla bo byla glodna,albo non stop jadla ale i tak waga w dol.Teraz trudno.Dzieci pija mleko modyfikowane i zyją.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki.
zaprowadziłam Justę do przedszkola , poszłam do internisty i ..... ?
dał mi skierowanie na wszystkie wymienione przez ginekologa badania za wyjątkiem gr krwi i HIV. te dwa badania będę musiała zrobić na swój koszt . Jej jaka ulga zamiast zapłacić 192 zł zapłacę 62 zł. I to mi się podoba choć jeszcze bardziej by mi się podobało jakbym nic nie płaciła. Kobiety w ciąży powinny mieć odgórnie badania za darmo.
Co do karmienia. Chciałabym piersią ale zobaczymy jak będzie . Przy Justynie miałam mało pokarmu, część ściagałam co się dało , bo mała miała za słabe ssanie a jak była jeszcze głodna to jej dorabiałam sztucznego. i Tak było do ukończenia przez nią roku i 2 miesięcy .
Powaznie trzeba placic za wszytskie badania w Polsce jak jestes w ciazy???
Matko jak dobrze ze ja tu rodzilam i rodze.
Wtedy jak chodzilam w ciazy 8 lat temu to pamietam ze prenatalne trzeba bylo extra zaplacic w UK wszytsko za darmo bylo, no ale nawet mocz krew itp. podstawowe:crazy::crazy:
 
Dziewczynki.
zaprowadziłam Justę do przedszkola , poszłam do internisty i ..... ?
dał mi skierowanie na wszystkie wymienione przez ginekologa badania za wyjątkiem gr krwi i HIV. te dwa badania będę musiała zrobić na swój koszt . Jej jaka ulga zamiast zapłacić 192 zł zapłacę 62 zł. I to mi się podoba choć jeszcze bardziej by mi się podobało jakbym nic nie płaciła. Kobiety w ciąży powinny mieć odgórnie badania za darmo.
Co do karmienia. Chciałabym piersią ale zobaczymy jak będzie . Przy Justynie miałam mało pokarmu, część ściagałam co się dało , bo mała miała za słabe ssanie a jak była jeszcze głodna to jej dorabiałam sztucznego. i Tak było do ukończenia przez nią roku i 2 miesięcy .
Powaznie trzeba placic za wszytskie badania w Polsce jak jestes w ciazy???
Matko jak dobrze ze ja tu rodzilam i rodze.
Wtedy jak chodzilam w ciazy 8 lat temu to pamietam ze prenatalne trzeba bylo extra zaplacic w UK wszytsko za darmo bylo, no ale nawet mocz krew itp. podstawowe:crazy::crazy:
 
Miałam też sen. Śnił mi się chłopiec, mój synek :) i gondola do której się nie mieścił hahahaha A synek zwał się Julian ;) Był taki śliczny :))))


Ja też miałam dziś sen:) śniło mi się USG z moją dzidzią, no i widziałam tak wyraźnie buźkę no i to , że to dziewczynka :):):) Moja córeczka:)
 
reklama
Co do badań, to w sierpniu mąż zdążył wykupić u siebie w pracy pakiet rodzinny LUX MED. Nie myślałąm ze tak szybko skorzystam:) U mnie w mieście co prawda tylko placówka współpracująca, ale do gina i badania mogę robić.
Badania robiłam w pon, czekam na część wyników, te co odebrałam na razie ok, m.in żelazo, magnez, morfo, tsh, mocz.
Będę też miała prenatalne, mam wizytę w por. genetycznej na 28.10 i wtedy wskażą termin krwi i usg. do tej pory nie mam brać żadnych witamin i suplementów dla kobiet w ciąży, tylko kwas foliowy. To prawdopodobnie może zaburzyć wyniki :/ dlatego też gin chciała skontrolować żelazo i magnez.
 
Do góry