reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dadzi a co dokładnie studiujesz? Napisz wieczorem co ciekawego dowiedzialas się na wykładach

Mnie wczoraj psycholog pochwalila, że włożyłam ogrom pracy w dziecko i była bardzo zdziwiona, ze nie otrzymałam żadnej pomocy ze strony wychowawcy, pedagoga czy psychologa szkolnego. Muszę się wybrać do biblioteki, albo księgarni i zaopatrzyć się w jakąś literaturę

Mam ochotę na sernik na zimno. Dzieciaki wstaly i mam już po spaniu

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Moja newralgiczna godzina to okolice 4:00. Dokładnie od 5tc prawie codziennie się o niej budzę i albo pomęczę się tylko 20-30 minut i zasnę albo nie śpię 2 godziny i wtedy łażę po domu, czytam książkę, muszę coś zjeść i dopiero po 6:00 udaje mi się jeszcze na godzinę zasnąć. Albo już w ogóle nie zasypiam i wtedy w ciągu dnia kiepsko się czuję. Zawsze byłam rannym ptaszkiem i nigdy nie potrafiłam długo spać, 8:00 to maksimum moich możliwości, przeważnie wstaję ok. 6:00-6:30 (w wolne dni też), ale 4:00 to już przesada :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dadzi a co dokładnie studiujesz? Napisz wieczorem co ciekawego dowiedzialas się na wykładach

Mnie wczoraj psycholog pochwalila, że włożyłam ogrom pracy w dziecko i była bardzo zdziwiona, ze nie otrzymałam żadnej pomocy ze strony wychowawcy, pedagoga czy psychologa szkolnego. Muszę się wybrać do biblioteki, albo księgarni i zaopatrzyć się w jakąś literaturę

Mam ochotę na sernik na zimno. Dzieciaki wstaly i mam już po spaniu

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app

Dobrze, że się nie dałaś tej nauczycielce wg której Twojemu synkowi nic nie dolegało i jednak wywalczyłaś tę poradnię.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, ja natomiast się wyspałam. Dopiero po 6 wstałam na siku, co u mnie jest sukcesem. Może w końcu macica się podniosła i nie ucieka już tak na pęcherz.
Dodatkowo wczoraj poczułam jak dzidziuś się wieści. Najpierw jak się położyłam a potem jak zjadłam czekoladke :-) Dziś rano też było delikatne smyranie. Wiem, że na takie konkretne kopniaczki muszę poczekać jeszcze troszkę. Dzidziuś teraz pewnie jest wzrostu 16 tyg, więc zgadzałoby się :-)

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odezwała sie adminka na tego mojego posta, juz napisałam do niej prywatna wiadomość i czekamy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super
Dobrze, że się nie dałaś tej nauczycielce wg której Twojemu synkowi nic nie dolegało i jednak wywalczyłaś tę poradnię.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W poradni dowiedziałam, się że mogłam odrazu sama wniosek napisać. Nie potrzebna mi była szkoła. Żałuję, że dałam się zwodzic rok, no ale trudno. Ważne żeby mały dostał diagnozę i ktoś mi pomoże w pracy z nim

Witam, ja natomiast się wyspałam. Dopiero po 6 wstałam na siku, co u mnie jest sukcesem. Może w końcu macica się podniosła i nie ucieka już tak na pęcherz.
Dodatkowo wczoraj poczułam jak dzidziuś się wieści. Najpierw jak się położyłam a potem jak zjadłam czekoladke :-) Dziś rano też było delikatne smyranie. Wiem, że na takie konkretne kopniaczki muszę poczekać jeszcze troszkę. Dzidziuś teraz pewnie jest wzrostu 16 tyg, więc zgadzałoby się :-)

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Super, w którym jesteś tygodniu? Ja z małym poczułam ruchy w 16tc. Teraz mam nadzieję, że wcześniej. Narazie czuję raczej jelita, no i rano mam taką wystajaca kulkę, muszę zapytać lekarza czemu tak się dzieje

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spróbuj podawać jej sok z jabłek najlepiej zrobiony samodzielnie. Mój synek jak kiedyś na wyjeździe miał taka blokadę to po soku nie czekaliśmy dlugo[emoji5] poleciła mi to moja chrzestna, która jest położną.

Dziękuję bardzo, napewno spróbuję. Mam nadzieję że pomoże, bo bidulka moja się męczy.


Ja ostatnio lezalam na plecach jakieś 2 dni temu i tez poczułam jakby malutki koniak ale chyba sobie wkrecam bo to dopiero 14 tydz, może coś mi tam bulgotalo. Moje dziecko dziś oczywiście pobudka przed 7 a jak do przedszkola to nie można jej obudzić.
 
ZdechłaKura długo M jeszcze będzie w szpitalu?

Paulamc spróbuj z poduszką. Ja całe noce z małym w ciąży nie spałam. To katorga była.

Rukmini taki ciężki poród miałaś?

Średnio ciężki.
18 h oksytocyny i zero postępu.
Potem się okazało, że dziecko 4,5 kg, a ja mam wąską miednicę. Skończyło się na cc.

Ale w pewnym momencie zostałam bardzo źle potraktowana przez lekarkę.
To było już po kilkunastu godzinach cierpień (bez znieczulenia oczywiście, bo skoro nie mam rozwarcia, to "mi się jeszcze nie należy"). Weszła do sali. Była noc. Ciemno, bo światła pogaszone dla lepszej atmosfery.. Ja bez okularów + ciemność, czyli nic nie widzę...
Nie przedstawiła się i zaczęła mi badać szyjkę w skurczu. Większego bólu niż w trakcie tych badań, to ja nigdy w życiu nie doświadczyłam..
A że nie widzę, kto mi ten ból zadaje, to odruchowo zacisnęłam nogi w trakcie... A ta jak się na mnie wydarła... Że co to ja sobie myślę?! Badanie mi się nie podoba, to jazda wypisać się na własne żądanie i rodzić na ulicy przed szpitalem....
Poczułam się nie dość że zgwałcona fizycznie, to jeszcze psychicznie..
Wpadłam wtedy w ryk i bardzo długo nie mogłam dojść do siebie..
W dodatku nie wiem, kim ona była. Nie wiem, czy jeszcze kiedyś na nią nie trafię. Nie widziałam jej, to nawet nie rozpoznam, gdy zobaczę...
To wspomnienie boli mnie bardzo i chyba głównie z jego powodu nie zgodzę się rodzić sn. Mam nadzieję, że dostanę skierowanie na cc.
Oczywiście w innym szpitalu. Do tamtego już bym się bała wejść. Tak bardzo czuję się skrzywdzona. [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rukmini co za babsko, one myślą że jak tam siedzą to mogą sobie na wszystko pozwalać bo my jesteśmy bezsilne. Ja swojego porodu nie wspominam źle pomimo tego że rodziłam bez znieczulenia, ale przy wyjściu do domu jak mnie lekarz zbadał to czułam się gorzej niż po porodzie, nie mogłam wogole usiąść.
 
Do góry