reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Bylam u dermatologa-zona mojego gina i ona na takie krostki przepisala mi skinoren(zawiera kwas azalinowy czy jakos tak)do mycia cethaphil bo nie podraznia i nie wysusza oraz physiogel do nawilzania.Buzia bardzo ladna a mialam naprawde fe fe [emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też mam masakrę na buzi, choć już się goje. Poprzednio miałam ładną cerę i była dziewczynka, więc chyba nie ma reguły.
Daktyl, mi ciąża praktycznie nie dokucza, nie mam typowych objawów.

Z Tesco rozmiarowka dobra, typowa. Nie są większe te ubranka niż inne. Wiesz, dzieci rodzą się na prawdę niewyobrażalnie maleńkie. Te bodziaki 3-6 ci się przydadzą, ale na początku pewnie w nich dzieciątko utonie.


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie, ubranka mogą wydawać nam się malutkie, ale serio, dzidziuś na początku też jest malusi. Ja kupie kilka newbornów bodziaków.

Co do cery to ja mam ok, włosy mam rewelacyjne! rosną mi tak szybko, że jestem w szoku. Przed ciążą musiałam myć codziennie a teraz co dwa dni i jest spoko, nawet na drugi dzień nie muszę związywać. Za to posypały mi strasznie paznokcie, co trochę urosną to się kruszą, mam teraz krótkie jak u dziecka.

AśkaGrubaśka- raczej jak na pierwszą ciążę to za wcześnie na ruchy, ale już nie długo. Ja w trzeciej i tylko od czasu do czasu czuje bulgotki a jestem w 15 tc, myślę, że jeszcze tydzień, dwa i się zacznie.

jak macie jakiś fajny przepis na pierniczki, tylko takie aby miękkie wyszły to podzielcie się, chyba już nie długo czas zacząć je robić :) oj jak ja lubię czas świąt :)
 
Dokładnie, ubranka mogą wydawać nam się malutkie, ale serio, dzidziuś na początku też jest malusi. Ja kupie kilka newbornów bodziaków.

Co do cery to ja mam ok, włosy mam rewelacyjne! rosną mi tak szybko, że jestem w szoku. Przed ciążą musiałam myć codziennie a teraz co dwa dni i jest spoko, nawet na drugi dzień nie muszę związywać. Za to posypały mi strasznie paznokcie, co trochę urosną to się kruszą, mam teraz krótkie jak u dziecka.

AśkaGrubaśka- raczej jak na pierwszą ciążę to za wcześnie na ruchy, ale już nie długo. Ja w trzeciej i tylko od czasu do czasu czuje bulgotki a jestem w 15 tc, myślę, że jeszcze tydzień, dwa i się zacznie.

jak macie jakiś fajny przepis na pierniczki, tylko takie aby miękkie wyszły to podzielcie się, chyba już nie długo czas zacząć je robić :) oj jak ja lubię czas świąt :)
Ja podawałam wcześniej, pyszne są. Jak poleżą to są mieciutkie. Mam jeszcze jeden przepis, ale tamte piecze się dwa tygosnie przed świętami. Jak znajdę to wstawię. No i jeszcze ciasteczka cytrynowe, u nas tradycyjnie co roku są. Tylko muszę przepisów poszukać

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Co u Was słychać?

Dawno tu nie zaglądałam i nadrobić was ciężko.
U nas ok, dzidziuś rośnie, w środe kończymy 12 tyg :D
 
reklama
Co do F&F dla dzieci to ja uwielbiam :) Jakos super, trwale i porzadne. Cena tez ;) Zawyzone jak dla mnie rozm. Moja 3letnia cora np aktualnoe chodzi w bodziakach 18-24 mce
 
Do góry