reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny czy jesli nie dostałam maila to znaczy ze nie bede na wątku zamkniętymi ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Beciaczek, sprawdz, czy dobrze podalas nick. Wiadomosc powinnas miec w prywatnych. Na moich majówkach 2015 były problemy, że ktoś miał np spację na końcu nicka i przez to adminki nie mogly dac dostępu, bo nie wiedziały. ALbo jedna z dziewczyn miała kropkę po nicku i też ktoś przeoczył.
 
Ja też nie dostałam maila. A ma w ogóle jakiś przyjść? Poszukajcie w prywatnych wiadomościach. W aplikacji trzeba wyjść na widok wszystkich tematów ( nie na nasze forum) klikając strzałkę w lewo na górze i tam jest kopertka. Jak się ją naciśnie to wyświetlają się prywatne info.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
wszystkie powinnyście dostać :) te co są z nami długo i się udzielają. Dwie osoby których ani ja ani pinky totalnie nie kojarzyłyśmy nie dostały dostępi na razie. I w sumie się nie odzywają. Ja i Pinky też nie mamy @ jeszcze, więc czekajmy. Wiadomość ma być w prywatnych.
 
Dziewczyny ja właśnie czekam na prenatalne. Miałam już pobrana krew i teraz po numerkach bedą wołać na USG i wywiad z lekarzem. Wszystko razem około 3 godzin ma trwać :/.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobra to narazie sie jeszcze nie denerwuje ze nie dostałam bo chciałam z Wami zostać bardzo mi pomagacie w tej mojej samotności na l4

Wogole mam bardzo ważny wątek do podjęcia ale właśnie chce poczekać na zamknięte forum bo to dość osobiste w zależy mi na Waszych szczerych odpowiedziach.
Ja tez trzymam kciuki za prenatalne :)





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry