reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Nie jestem pewna czy to nie Jagi?
Tak ja ale pisałam do producenta parę @ i za każdym razem było że nie mamy jeszcze etc
Potem napisali że od 1.01.2017 będą w sprzedaży nowe wózki z nową kolorystyka że ładne nowe kolory ....
Ale nie zdradzili czy znów same szare bure bo tylko to wybrania mnie przed zakupem tego wózka:(
 
reklama
Witajcie,
Kasztanek pociesze cię, że mnie też jeszcze zdarzają się wymioty, już nie codziennie, ale jednak, Wczoraj po, taka zgaga mnie złapała, pierwszy ww życiu, fuj... Mam nadzieję, że się to nie powtórzy
A brałas może jakieś leki przeciwwymiotne? Ja miałam differgan czy jakoś tak, i nawet pomagają, tylko ogromną senność dopada po nich.
Ja jutro mam wizytę u gin.i już się stresuje, czasem takie głupie myśli mam, że wiecie, dzidzia nie żyje, mój mąż mnie wyzywa po co ja sobie wkręcam, ehh a ja nie wiem, samo jakoś
A dziś mi się śniło że urodziłam kosmite, który chciał wszystkich zabić, no i skąd te głupie sny?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi na gardło lekarz przpisal:
Hascosept do psikania gardla
Faringosept tabletki do ssania
Gagarin do plukania-naprade 5 zł a bardzo pomogło
Korople do nosa *spam*
 
Cześć dziewczyny ja też jeszcze nie znam płci lekarz na prenatalnych badaniach nie chciał powiedzieć, dadzi mnie położna jak byłam chora kazała pić dużo wody z cytryna i miodem, ja mam wyciskarke do cytrusów i wycislam sobie sok z kg cytryn i tak piłam przez kilka dni, teraz też tak robię co kilka dni
 
Witajcie,
Kasztanek pociesze cię, że mnie też jeszcze zdarzają się wymioty, już nie codziennie, ale jednak, Wczoraj po, taka zgaga mnie złapała, pierwszy ww życiu, fuj... Mam nadzieję, że się to nie powtórzy
A brałas może jakieś leki przeciwwymiotne? Ja miałam differgan czy jakoś tak, i nawet pomagają, tylko ogromną senność dopada po nich.
Ja jutro mam wizytę u gin.i już się stresuje, czasem takie głupie myśli mam, że wiecie, dzidzia nie żyje, mój mąż mnie wyzywa po co ja sobie wkręcam, ehh a ja nie wiem, samo jakoś
A dziś mi się śniło że urodziłam kosmite, który chciał wszystkich zabić, no i skąd te głupie sny?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurczę wiem że to nie zabrzmi dobrze ale jak miło wiedzieć że nie jestem sama :* też biorę differgan ale nawet przy nich zdarzają mi się wymioty. Biorę je już od 9 tyg i już nie wyrabiam bo nie dość że senność, a mam w domu 14 miesięcznego synka to jeszcze straszne zatwardzenie. Potrafię nie korzystać z wc ponad tydzień ;(

Już po prostu brak mi sił...... Jedynie pomaga mi uśmiech mojego syna i forum :) jak nie mogę spać to jak swirek sprawdzam co 5 minut czy ktoś coś napisał ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, wróciłam od gina. Wizytaa na NFZ. Pobrał cytologie, zbadał na samolociie i tyle :) powiedzial, ze mam stan zapalny, ale po cytologii wiecej będzie wiedzial. Profilaktycznie wypisał globulki jakies i po wizycie. Jakbym miała chodzić tylko na NFZ to zwariowałabym, że widzę Dzidzia tylko 3 razy w ciagu całej ciąży
 
reklama
Do góry