reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja dzis mialam ciężka noc [emoji52] mam atopowe zapalenie skóry i zawsze sie nasila zimą... kupilam nowy krem, wysmarowalam sie nim bo skora sucha, pęka i myslalam ze zwariuje. Cala noc mnie piekła i swedziala skóra [emoji52] nie umialam zasnac. Czego bym nie używała nie pomaga [emoji52]swego czasu bylam nawet na masciach sterydowych i nie pomogly. Teraz moge tylko nawilżac [emoji57]

 
reklama
ja jeszcze nic nie dostałam.

Kurde, znowu COŚ mnie łapie! jak ja mam być co dwa tygodnie przeziębiona to ja dziękuje:/
A poleżeć dziś nie poleżę, zaraz muszę jechać z Pati do poradni p-p :/ A tak mi się nie chce. Wrócę i pod koc! co za pech.
Zdrówka Dadzi[emoji9]
Wiem jak się czujesz bo ja to przechodziłam niedawno:(
Krople do nos z wodą morską używam cały czas by nie dopuścić do zatkania nosa.
Kiedy masz wizytę u ginekolog?
Mnie nie gardło, przeziębienie, czuje się to w kościach ;) wypiłam wodę z miodem i dwie herbaty z sokiem malinowym. Czy można brać rutinoscorbin?
 
Witajcie,
Kasztanek pociesze cię, że mnie też jeszcze zdarzają się wymioty, już nie codziennie, ale jednak, Wczoraj po, taka zgaga mnie złapała, pierwszy ww życiu, fuj... Mam nadzieję, że się to nie powtórzy
A brałas może jakieś leki przeciwwymiotne? Ja miałam differgan czy jakoś tak, i nawet pomagają, tylko ogromną senność dopada po nich.
Ja jutro mam wizytę u gin.i już się stresuje, czasem takie głupie myśli mam, że wiecie, dzidzia nie żyje, mój mąż mnie wyzywa po co ja sobie wkręcam, ehh a ja nie wiem, samo jakoś
A dziś mi się śniło że urodziłam kosmite, który chciał wszystkich zabić, no i skąd te głupie sny?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam takie same glupie myśli. Dziś wizyta i tylko trzymam kciuki żeby żyło.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam w czwartek USG i czas mi się dłuży niemiłosiernie, bo tak bardzo nie mogę się doczekać oglądania Dzidzi. No i cały czas mam nadzieję, że się dowiem czyim domkiem jestem - chłopca czy dziewczynki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny będzie dobrze u kazdej z nas! Trzeba odpedzac te głupie myśli

Blondie ja chodzę na nfz i tylko raz nie miałam usg. Tak to już chyba z 5. Zależy od lekarza. Mój mówi, że jak będzie potrzeba to i codziennie będzie robił, a nie jak ktoś tam sobie wymyślił

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja właśnie czekam na prenatalne. Miałam już pobrana krew i teraz po numerkach bedą wołać na USG i wywiad z lekarzem. Wszystko razem około 3 godzin ma trwać :/.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się u mnie Też to jakoś tak trwało. .bedize dobrze trzymamy kciuki[emoji4]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieńdoberek Mamuśki :)
Ja już po porannej kawusi, starsza w przedszkolu, teraz chałupkę czas ogarnąć i obiad wstawić :)

Jagi ja się napaliłam na Mutsy Evo, ale poczytałam opinie i zrezygnowałam. Link do: Mutsy Evo - testy wózków | Recenzja | Blog SPOD KOCYKA


Ja dzis mialam ciężka noc [emoji52] mam atopowe zapalenie skóry i zawsze sie nasila zimą... kupilam nowy krem, wysmarowalam sie nim bo skora sucha, pęka i myslalam ze zwariuje. Cala noc mnie piekła i swedziala skóra [emoji52] nie umialam zasnac. Czego bym nie używała nie pomaga [emoji52]swego czasu bylam nawet na masciach sterydowych i nie pomogly. Teraz moge tylko nawilżac [emoji57]



Czytałam gdzieś, że świetnie AZS łagodzi olej z czarnuszki i wiesiołka (na skórę i do picia) a jak już urodzisz to smarować możesz własnym mlekiem, ponoś genialnie leczy AZS.
 
Do góry