reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Jeśli chodzi o wózek 5 lat temu kupiłam Baby Merc 3w1. Ma naprawdę dużą gondolę. Spacerowka dobra na zimę, bo koła pompowane. Najbardziej irytowalo mnie to, że uniesiony podnòżek moje dziecko bez trudu skopywalo. Do tego wózek jest ciezki. Kupiłam zatem peg Perego i byłam bardzo szczesliwa. Lekki, wytrzymały, zwrotny. Budką można bylo dziecko zakryć az po siedzenie (Tomek uwielbiał się w niej chować w czasie spacerów). Minusem jest to, że kosz pod siedzeniem nie jest przykrywany, ale jest wytrzymały, bo w b.m. mam sznurki podtrzymujące naderwane. naderwane. Fotelika samochodowego z zestawu 3w1 w ogóle nie używałam, jak poczytałam sobie o ich jakości.
Z mojego nikłego doświadczenia radzę kupić wózek z dużą gondolą osobno, a potem spacerowkę dobrać do środowiska (miejskie, wiejskie), po którym się poruszasz. Fotelik tylko z najlepszymi ocenami na crash testach. Dokładnie tak radziła mi przyjaciółka. Oczywiście, nie posłuchalam ;) Człowiek uczy się na błędach ;)
 
hej :) pewnie jak teraz napisze, ze ja bez problemow spie poza nocnym wstawaniem na siusiu to jutro bede tych slow zalowac, ale niech strace... :p moge spac duzo tylko czasu brakuje... wlasnie odebralam mieszkanie mamy i zalatwiam wszystkie sprawy remontowe, poza tym jeszcze 1-2 tygodnie do pracy, wiec po 6 przymusowe wstawanko :(

Zdechlakura zabojcza cena tego wozka choc wozeczek wizualnie bardzo fajny :)
przy dwojeczce to Twoj komfort bedzie najwazniejszy, bo jednak to Ty bedziesz glownym kierowca wesolego autobusu :D

Ja tez nie mam pojecia o wozkach, koduje wszystko w glowie i zobaczymy jak to wyjdzie. po rozmowach z kolezankami stwierdzam, ze ile osob tyle opinii, bo mam np zwolenniczki skretnych kol, ale i takie, ktore mowia jako nr 1: tylko pamietaj by nie brac skretnych kol. i badz tu czlowieku madry :p
 
Witaajcie, ja tez w nlcy na siusiu i już nie spałam :)

Paulamc, co do pragnienia. Ja zawsze bardzo duzo wody piłam, ale teraz... Mogłabym mieć kranik podpięty. A jak wiem, ze w nocy nie mam kolo łóżka wody, to nie zasnę :)
 
To ja na odwrót z wodą akurat, już probuje wszystkiego żeby tylko choć troszkę nawodnic organizm bo później męczy mnie migrena. Wypijam Max szklanke może 2 dziennie bo się boję wymiotow. Kawa inka nie wchodzi, czysta woda też, woda z sokiem , cola itp później mi nie dobrze. Ostatnio udało mi się z kompotem jablkowym więc idziemy w dobrym kierunku :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez na poczatku ciazy byly problemy z kawa, a przed ciaza uwielbialam ja :) na szczescie teraz juz normalnie wchodzi wiec jest juz lepiej :) tylko spiaca jestem prawie caly czas i bol glowy czesto mnie meczy.... :( az ryczec mi sie chce nieraz
 
Skretne koła są rewelacja i nie brałabym innych. W windzie się obracam, w ciasnych przejściach lawiruję, nie budziłam Jaśka jak spacerowaliśmy i trzeba było skręcać, bo sam skręcał - no dla mnie jedna wielka zaleta, nie znam ani jednej wady :D I najważniejsze: DŁUGA GONDOLA. Jak to zapamiętasz, to będziesz zadowolona.
 
Skretne koła są rewelacja i nie brałabym innych. W windzie się obracam, w ciasnych przejściach lawiruję, nie budziłam Jaśka jak spacerowaliśmy i trzeba było skręcać, bo sam skręcał - no dla mnie jedna wielka zaleta, nie znam ani jednej wady :D I najważniejsze: DŁUGA GONDOLA. Jak to zapamiętasz, to będziesz zadowolona.

I duży kosz [emoji3] Ja bez auta wiec zakupy tam wkładałam kocyki i wszystko co potrzebne


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Duży kosz, to racja, ale też, wypełnijcie go przed kupieniem i zobaczcie czy nie szoruje po ziemi, bo nasz szoruje, a niby pusty jest wysoko.

kolory1.jpg
 
Do góry