reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Co do wozka nie polecam parasolek, sama posiadam ale nie jestem zadowolona. Teraz bym kupila inny spaxerowke taka skladana w kwadrat. Cenowo może odrobine drozsze ale przynajmniej stabilne.... choć jeśli ktoś szuka parasolki to polecam Silver Cross Pop moim zdaniem bardzo podobna do maclarna a trochę tańsza. Bardzo wytrzymala, daszek zakrywa prawie całe dziecko , nie klekocze jak inne ....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie te, o których pisałam Britax 4 b-agile i Espiro Magic się składają tak, jak piszesz - w kwadrat, a na pewno ten pierwszy. Pewnie nie ważą tyle co parasolka, ale od biedy łatwiej przenieść i składać/rozkładać, przy częstych podróżach.

Koło pępka to nie za wysoko jeszcze? Wydaje mi się, że macica jeszcze nam tam nie zawędrowała, ale mogę się mylic ;)
 
Ja w pierwszej ciąży ruchy poczułam około 18tc a chuda byłam okropnie, w drugiej 16t2d. Teraz mam 15tc i jeszcze nic. Podobno dziecko można wyczuć już jak ma 10 cm

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czasem tez czuje jakies smyranie od srodka i wydaje mi sie ze to dzidzius ale potem mysle ze to moze za wczesnie :) ale nie moge sie doczekac zeby bylo na zewnatrz juz widac ruchy :) to jest takie super uczucie :)
 
hmmm w sumie nie mam pojecia, ale oczywiscie sie podjaralam :D
usg prenatalne mialam 2 tygodnie temu i wtedy plod mial 7,5cm to mooooze. No nic to czekam dalej :D
 
ja czuje od kilku dni, są dni że czuje mocniej, a są takie dni jak wczoraj że prawie nic. Dziś już czułam, co podniosło mnie na duchu. Chyba smakowało maluchowi śniadanie hahah
Mam w tej ciąży łożysko z tyłu więc to może dlatego już czuje. W poprzednich miałam z przodu. Też nie mogę się doczekać aż będzie widać ruchy :) To jest super :)
 
reklama
ja czuje od kilku dni, są dni że czuje mocniej, a są takie dni jak wczoraj że prawie nic. Dziś już czułam, co podniosło mnie na duchu. Chyba smakowało maluchowi śniadanie hahah
Mam w tej ciąży łożysko z tyłu więc to może dlatego już czuje. W poprzednich miałam z przodu. Też nie mogę się doczekać aż będzie widać ruchy :) To jest super :)
Dadzi ja też mam łożysko z tylu i szczerze to nagranie w brZuszku czuje już od 13 - 14 tygodnia, teraz nawet już ostatnio kopniaka dostalam ;* babel najbardziej ruchliwy po jedzeniu ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry