reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja przytylam ok.3 kg brzuszka już nie ukryje,w pierwszej ciąży miałam taki dopiero w połowie 6 miesiąca. Co do ruchow dzidziusia nie czuję jakoś wyraznie jednak często mam takie twarde uwypuklenie z prawej lub lewej strony więc to dzidziuś się chyba rozpycha ;) w ciazy z córką ruchy poczułam dopiero po 22 tygodniu a teraz jest podobno synuś ;)
Dziewczyny chodzicie jeszcze do pracy czy już l4?
 
reklama
Ja przytylam ok.3 kg brzuszka już nie ukryje,w pierwszej ciąży miałam taki dopiero w połowie 6 miesiąca. Co do ruchow dzidziusia nie czuję jakoś wyraznie jednak często mam takie twarde uwypuklenie z prawej lub lewej strony więc to dzidziuś się chyba rozpycha ;) w ciazy z córką ruchy poczułam dopiero po 22 tygodniu a teraz jest podobno synuś ;)
Dziewczyny chodzicie jeszcze do pracy czy już l4?

L4 prawie od samego początku (choć zanim zaszłam w ciążę, byłam przekonana, że będę normalnie pracować kilka miesięcy). Najpierw z powodu fatalnego samopoczucia i wymiotów, teraz bardziej z powodów prywatnych. I nie żałuję :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
L4 od początku. Powód podstawowy: typ ciąży (1k, 2o). Do tego fatalne samopoczucie (wymiotuję do teraz), no i szkodliwe warunki pracy.
 
ja w przyszlym tygodniu zwijam manatki :)
z jednej strony dobrze mi psychicznie w pracy, odzylam zdecydowanie, siedzac na l4 mialam wrazenie, ze szukam zlych objawow ciazy i generalnie, ze doszukuje sie dziury w calym [emoji14]
natomiast w robocie do srody chodzi mi sie w miareee, chociaz codziennie od razu po powrocie zalegam w lozku do wieczora i nie mam na nic sily. czwartek i piatek to na czworaka do roboty i zdychanie wieczorami... takze taka egzystencja nie ma sensu. poza tym pracuje w przemysle, takze syf i chemia, nie ma co sie truc :)

ja sobie co niedziele robie wazenie na czczo, zobacze jak teraz bedzie, bo i ile ostatnio wychodziko na to, ze jestem doslownie pol kg na plusie tak teraz mam wrazenie, ze rosne w oczach [emoji14]

milego dziinka :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej

Ja na l4 od 8tc bo zaczęłam plamic.

Ja mam nadal 7 na minusie i stoi waga w miejscu, brzuszek już troszkę mam, ale schudły mi nogi, tyłek i ramiona

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 3 kg na plusie a wydaje mi jakbym przytyla z 10 [emoji23] ja też jestem na l4 od 8 tygodnia powód plamienia. Bardzo chcialam pracować ale niestety stres mnie chyba wykończył :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na L4 od początku ze względu na charakter pracy, pracuje w przedszkolu.

A na plusie mam już prawie 5 ;p
 
reklama
No właśnie ja tez mam l4 od 4tc ze względu na wcześniejsze utracone ciaze i na prace jednak tez pewnie dlatego ze chodzę prywatnie do lekarza a nie wydaje mi się żeby moja Pani Ginekolog
Z przychodni dawała tak szybko l4.

Kupilyscie już coś dla dzieci? Na kiedy planujecie skompletować wyprawkę ?
 
Do góry