reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny jak u Was jest z ruchami dzidziusiów. Chodzi mi o to jak czesto czujecie , kiedy najcześciej i w którym miejscu brzucha ☺
U mnie jest bardzo różnie. Dziś rano mała kopała tuż po tym jak zjadłam śniadanie. Czasem odezwie się w pracy, czasem bardziej aktywna jest wieczorem. Póki co nie czuję jej ruchów w nocy, ale może to dlatego, że po prostu mocno śpię ;)
 
reklama
Dziewczyny jak u Was jest z ruchami dzidziusiów. Chodzi mi o to jak czesto czujecie , kiedy najcześciej i w którym miejscu brzucha [emoji5]
W ciągu dnia często nic nie czuje bo staram się dużo chodzić...czasami po południu kopie po bokach [emoji6] takie pukanie jak usiąde też czasami malutka da o sobie znać... np teraz [emoji8] najwięcej rusza się wieczorami. Ja bardzo późno zaczęłam czuć kopniaczki bo dopiero w 23 tygodniu...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zaczęłam czuć w 19 tyg. Najbardziej czuję, kiedy leżę. Oczywiście wieczorem przed snem najbardziej. Kiedyś siedzę też czuję jak się rusza. Chodząc nie czuje bo kołysze ją więc chyba jej pasuje :) Raz czuje z boku jednym, raz drugim, nieraz na samym dole brzucha. Więc jeszcze się obraca malutka :)
 
Dokladnie tak jest z tymi ruchami również u mnie. Gdy jestem aktywna to nic nie czuję. Dopiero gdy się położę albo siedzę to zaczynają się kopniaczki :)
Co do szkoły rodzenia to też zaczynam w marcu. 4 spotkania raz w tygodniu po ok. 2h w szpitalu w którym zamierzam rodzić.
 
Co do kliniki Arciszewskich to słyszałam że odsyłaja do innych szpitali gdy zaczyna się wcześniej akcja niż było ustalone. I nie ważne że się chodziło do nich na wizyty. Nie mają chyba neonatologii.
 
reklama
Klaudia i Nikodem a ty skąd jesteś?
Ja poczułam ruchy bardzo szybko bo już ok 18 tyg, wczoraj czułam ruchy prawie cały dzień ale chyba dlatego że pół dnia przelezalam, teraz też trochę czuję bo też położyłem się na chwilę,
 
Do góry