reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Na rynku na kawaleryjskiej jest bardzo duzo jakie chcesz jedne ze stoisk ma strone internetowa gosc mi mowil zeby od cen ze strony odejmowac 30 % i po tyle sprzeda jakos tak www.baby-toys.pl tam tez na olx widzialam z kawaleryjskiej sprzedaja tylko trzeba zaznaczyc ze nowe i wyskocza ☺

A tak to nie wiem nie interesowalam sie jescze za bardzo jakos bylam na rynku to tam ogladalam.
 
reklama
Martchen, super! Gratulacje! U mnie też dziewoja, trochę lżejsza, bo 310g. Usg w 19/5.

Słuchajcie, kiedy najlepiej zrobić usg 4d? Mąż ma 30stkę 20go stycznia i do prezentu chciałam mu dołączyć płytę z nagraniem jego córeczki :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martchen, super! Gratulacje! U mnie też dziewoja, trochę lżejsza, bo 310g. Usg w 19/5.

Słuchajcie, kiedy najlepiej zrobić usg 4d? Mąż ma 30stkę 20go stycznia i do prezentu chciałam mu dołączyć płytę z nagraniem jego córeczki :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja za każdym razem mam widok 3D/4D, co wizytę mały jest coraz ładniejszy :) oczywiście jak łaskawie buzie pokaże :)


Napisane na iPad w aplikacji Link do: Tapatalk
 
Ja dopiero niedawno poczułam ruchy, a już mam wrażenie że czuję skurcze przepowiadajace, nie są częste ani uciążliwe, ale już są. Któraś z Was już odczuwa?
 
reklama
Do góry